Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

UNICOM SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Codlea, Brașov. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 1122375 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Brașov #6118CAEN 6820 #3210

Загальна інформація

НазваUNICOM SA
CUI1122375
Реєстраційний №J08/427/1991
АдресаStr. GARII, 39-41, Municipiul Codlea, Braşov
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN68207739
Дата реєстрації10/05/1991
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Codlea
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

783 тис. RON

vs 781 тис. RON

≈ 155 тис. €

Profit net (2025)

217 тис. RON

vs 203 тис. RON

≈ 43 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

666 тис. RON

vs 650 тис. RON

≈ 132 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
783 386
≈ 155 тис. €
216 689
≈ 43 тис. €
1
2024
780 649
≈ 157 тис. €
202 612
≈ 40,7 тис. €
1
2023
755 455
≈ 153 тис. €
230 673
≈ 46,6 тис. €
—
2022
648 837
≈ 132 тис. €
215 106
≈ 43,6 тис. €
1
2021
638 309
≈ 130 тис. €
361 814
≈ 73,5 тис. €
1
2020
633 402
≈ 131 тис. €
240 364
≈ 49,7 тис. €
1
2019
642 048
≈ 135 тис. €
258 683
≈ 54,5 тис. €
—
2018
627 142
≈ 135 тис. €
269 650
≈ 57,9 тис. €
1
2017
583 847
≈ 128 тис. €
280 780
≈ 61,5 тис. €
1
2016
563 234
≈ 125 тис. €
196 119
≈ 43,7 тис. €
—
2015
567 713
≈ 128 тис. €
567 323
≈ 128 тис. €
2
2014
542 842
≈ 122 тис. €
178 943
≈ 40,3 тис. €
2
2013
562 572
≈ 127 тис. €
581 301
≈ 132 тис. €
2
2012
517 270
≈ 116 тис. €
1 041 528
≈ 234 тис. €
7

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

27,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

32,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

5,16

Оборотність активів

0,95

Виторг на співробітника

783 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNICOM SA după CUI?

Cauți CUI 1122375. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNICOM SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNICOM SA?

Datele de facturare sunt denumirea UNICOM SA, CUI 1122375, nr. Reg. Com. J08/427/1991, sediu Municipiul Codlea, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNICOM SA în 2025?

UNICOM SA (CUI 1122375) a avut o marjă de profit net de 27,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).