INFOSERVICE SA
INFOSERVICE SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 444.317 lei și un profit net de 70.620 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 1120 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: București #49161CAEN 6820 #4659
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
444 тис. RON
≈ 88,2 тис. €
Profit net (2025)
70,6 тис. RON
≈ 14 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
293 тис. RON
≈ 58,1 тис. €
Angajați (2025)
2025
444 тис. RON
| 2012 | 773 тис. RON | Profit net: 36,7 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 685 тис. RON | Profit net: 52,6 тис. RON |
| 2014 | 660 тис. RON | Profit net: 40,1 тис. RON |
| 2015 | 334 тис. RON | Profit net: 12,3 тис. RON |
| 2016 | 365 тис. RON | Profit net: 35,2 тис. RON |
| 2017 | 370 тис. RON | Profit net: 21,2 тис. RON |
| 2018 | 397 тис. RON | Profit net: 22,3 тис. RON |
| 2019 | 363 тис. RON | Profit net: 87,1 тис. RON |
| 2020 | 353 тис. RON | Profit net: 137 тис. RON |
| 2021 | 391 тис. RON | Profit net: 30,7 тис. RON |
| 2022 | 401 тис. RON | Profit net: 61,7 тис. RON |
| 2023 | 394 тис. RON | Profit net: 17,8 тис. RON |
| 2024 | 436 тис. RON | Profit net: 63,2 тис. RON |
| 2025 | 444 тис. RON | Profit net: 70,6 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 444 317 ≈ 88,2 тис. € | 70 620 ≈ 14 тис. € | 1 |
| 2024 | 436 321 ≈ 87,7 тис. € | 63 246 ≈ 12,7 тис. € | 1 |
| 2023 | 394 405 ≈ 79,7 тис. € | 17 768 ≈ 3,59 тис. € | 1 |
| 2022 | 401 146 ≈ 81,3 тис. € | 61 675 ≈ 12,5 тис. € | 1 |
| 2021 | 391 388 ≈ 79,5 тис. € | 30 737 ≈ 6,25 тис. € | 1 |
| 2020 | 353 364 ≈ 73,1 тис. € | 137 358 ≈ 28,4 тис. € | 1 |
| 2019 | 363 292 ≈ 76,6 тис. € | 87 090 ≈ 18,4 тис. € | 2 |
| 2018 | 397 476 ≈ 85,4 тис. € | 22 305 ≈ 4,79 тис. € | 4 |
| 2017 | 370 450 ≈ 81,1 тис. € | 21 202 ≈ 4,64 тис. € | 5 |
| 2016 | 365 259 ≈ 81,3 тис. € | 35 200 ≈ 7,84 тис. € | 5 |
| 2015 | 333 587 ≈ 75 тис. € | 12 334 ≈ 2,77 тис. € | 5 |
| 2014 | 660 179 ≈ 149 тис. € | 40 145 ≈ 9,03 тис. € | 5 |
| 2013 | 684 635 ≈ 155 тис. € | 52 633 ≈ 11,9 тис. € | 5 |
| 2012 | 773 329 ≈ 174 тис. € | 36 699 ≈ 8,24 тис. € | 6 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
15,9%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
24,1%
Коефіцієнт поточної ліквідності
4,21
Оборотність активів
1,18
Виторг на співробітника
444 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma INFOSERVICE SA după CUI?
Cauți CUI 1120. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INFOSERVICE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru INFOSERVICE SA?
Datele de facturare sunt denumirea INFOSERVICE SA, CUI 1120, nr. Reg. Com. J1991000555403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are INFOSERVICE SA în 2025?
INFOSERVICE SA (CUI 1120) a avut o marjă de profit net de 15,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).