Повернутися до пошуку

MARSYAS MED SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MARSYAS MED SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.358.090 lei și un profit net de 197.470 lei cu 6 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 10730215 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #1578CAEN 4773 #554

Загальна інформація

НазваMARSYAS MED SRL
CUI10730215
Реєстраційний №J1998000691355
АдресаCorneliu Coposu, 20, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN4773
Авторизовані коди CAEN464647274773477447754778
Дата реєстрації26/06/1998
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ALEXANDRU CLAUDIAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,36 млн RON

vs 5,58 млн RON

≈ 1,26 млн €

Profit net (2025)

197 тис. RON

vs 285 тис. RON

≈ 39,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

202 тис. RON

vs 505 тис. RON

≈ 40,1 тис. €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 358 090
≈ 1,26 млн €
197 470
≈ 39,2 тис. €
6
2024
5 576 574
≈ 1,12 млн €
285 357
≈ 57,4 тис. €
6
2023
4 864 689
≈ 983 тис. €
301 966
≈ 61 тис. €
6
2022
4 100 229
≈ 831 тис. €
181 033
≈ 36,7 тис. €
6
2021
3 298 041
≈ 670 тис. €
108 124
≈ 22 тис. €
6
2020
2 728 783
≈ 564 тис. €
149 500
≈ 30,9 тис. €
6
2019
2 387 984
≈ 503 тис. €
102 797
≈ 21,7 тис. €
6
2018
2 340 025
≈ 503 тис. €
143 901
≈ 30,9 тис. €
6
2017
2 208 816
≈ 484 тис. €
197 591
≈ 43,3 тис. €
5
2016
1 956 161
≈ 436 тис. €
207 944
≈ 46,3 тис. €
5
2015
1 845 488
≈ 415 тис. €
68 035
≈ 15,3 тис. €
5
2014
1 587 297
≈ 357 тис. €
92 004
≈ 20,7 тис. €
5
2013
1 513 748
≈ 343 тис. €
54 799
≈ 12,4 тис. €
5
2012
1 537 939
≈ 345 тис. €
94 379
≈ 21,2 тис. €
5

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

3,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

97,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,1

Оборотність активів

3,22

Виторг на співробітника

1,06 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1998-06-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARSYAS MED SRL după CUI?

Cauți CUI 10730215. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARSYAS MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARSYAS MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARSYAS MED SRL, CUI 10730215, nr. Reg. Com. J1998000691355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARSYAS MED SRL în 2025?

MARSYAS MED SRL (CUI 10730215) a avut o marjă de profit net de 3,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).