Повернутися до пошуку

DRENCO STAR SRL

Активна

DRENCO STAR SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4120 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și neRezidențiale.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 10711060 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #15102CAEN 4120 #12546

Загальна інформація

НазваDRENCO STAR SRL
CUI10711060
Реєстраційний №J1998000657357
АдресаAleea CITADELEI, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN7112
Авторизовані коди CAEN4322432471127499
Дата реєстрації17/06/1998
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GIURA ILIE-DANIELadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

274 тис. RON

vs 258 тис. RON

≈ 54,5 тис. €

Profit net (2025)

236 тис. RON

vs 209 тис. RON

≈ 46,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

35,8 тис. RON

vs 210 тис. RON

≈ 7,11 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
274 494
≈ 54,5 тис. €
236 362
≈ 46,9 тис. €
1
2024
257 658
≈ 51,8 тис. €
209 495
≈ 42,1 тис. €
1
2023
216 449
≈ 43,8 тис. €
178 482
≈ 36,1 тис. €
1
2022
180 184
≈ 36,5 тис. €
149 687
≈ 30,4 тис. €
1
2021
150 808
≈ 30,6 тис. €
118 744
≈ 24,1 тис. €
1
2020
167 570
≈ 34,6 тис. €
143 332
≈ 29,6 тис. €
1
2019
210 605
≈ 44,4 тис. €
177 547
≈ 37,4 тис. €
1
2018
130 090
≈ 28 тис. €
112 988
≈ 24,3 тис. €
1
2017
31 723
≈ 6,94 тис. €
24 338
≈ 5,33 тис. €
—
2016
4 684
≈ 1,04 тис. €
-258
≈ -57,5 €
1
2015
2 580
≈ 580 €
-1 385
≈ -312 €
1
2014
5 492
≈ 1,24 тис. €
-503
≈ -113 €
1
2013
5 850
≈ 1,32 тис. €
3 276
≈ 741 €
3
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

86,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

659,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,5

Оборотність активів

5,47

Виторг на співробітника

274 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2013-04-252013-07-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1998-06-242010-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma DRENCO STAR SRL după CUI?

Cauți CUI 10711060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DRENCO STAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DRENCO STAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DRENCO STAR SRL, CUI 10711060, nr. Reg. Com. J1998000657357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DRENCO STAR SRL în 2025?

DRENCO STAR SRL (CUI 10711060) a avut o marjă de profit net de 86,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).