Повернутися до пошуку

TRANSVIS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TRANSVIS SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în sat Mărăcineni, județul Buzău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.931.708 lei și un profit net de 313.314 lei cu 16 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 10664928 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Buzău #268CAEN 4941 #978

Загальна інформація

НазваTRANSVIS SRL
CUI10664928
Реєстраційний №J1998000375107
АдресаDEPOZITULUI, 35D, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău
Основний код CAEN4941
Авторизовані коди CAEN4941522677117712
Дата реєстрації08/06/1998
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
VIŞINOIU EMILadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

13,9 млн RON

vs 14 млн RON

≈ 2,77 млн €

Profit net (2025)

313 тис. RON

vs 362 тис. RON

≈ 62,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

369 тис. RON

vs 418 тис. RON

≈ 73,1 тис. €

Angajați (2025)

16
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
13 931 708
≈ 2,77 млн €
313 314
≈ 62,2 тис. €
16
2024
14 027 257
≈ 2,82 млн €
362 480
≈ 72,9 тис. €
15
2023
10 678 587
≈ 2,16 млн €
301 734
≈ 61 тис. €
12
2022
6 599 290
≈ 1,34 млн €
101 298
≈ 20,5 тис. €
7
2021
5 441 439
≈ 1,11 млн €
38 210
≈ 7,77 тис. €
10
2020
4 212 488
≈ 871 тис. €
37 412
≈ 7,73 тис. €
8
2019
4 475 196
≈ 943 тис. €
18 003
≈ 3,79 тис. €
9
2018
4 247 210
≈ 913 тис. €
14 436
≈ 3,1 тис. €
9
2017
3 531 972
≈ 773 тис. €
30 259
≈ 6,62 тис. €
10
2016
3 695 511
≈ 823 тис. €
24 934
≈ 5,55 тис. €
11
2015
2 645 719
≈ 595 тис. €
22 662
≈ 5,1 тис. €
9
2014
2 059 877
≈ 463 тис. €
30 065
≈ 6,76 тис. €
7
2013
2 075 510
≈ 470 тис. €
25 096
≈ 5,68 тис. €
6
2012
1 640 097
≈ 368 тис. €
4 257
≈ 955 €
7

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

85%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,48

Оборотність активів

2,87

Виторг на співробітника

871 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2000-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRANSVIS SRL după CUI?

Cauți CUI 10664928. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRANSVIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRANSVIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRANSVIS SRL, CUI 10664928, nr. Reg. Com. J1998000375107, sediu Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRANSVIS SRL în 2025?

TRANSVIS SRL (CUI 10664928) a avut o marjă de profit net de 2,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).