Torna alla ricerca

MADO SRL

AttivaRegistrata IVA

MADO SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Onești, județul Bacău. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.333.261 lei și un profit net de 316.449 lei cu 10 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 960241 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bacău #1571CAEN 1071 #867

Informazioni generali

NomeMADO SRL
CUI960241
N. di registrazioneJ1991001502046
IndirizzoCAŞINULUI, 2, Municipiul Oneşti, Bacău
Codice CAEN principale1071
Data di registrazione31/08/1991
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Oneşti
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,33 Mln RON

vs 1,8 Mln RON

≈ 463.000 €

Profit net (2025)

316.000 RON

vs 123.000 RON

≈ 62.800 €

Capitaluri proprii (2025)

1,03 Mln RON

vs 1,08 Mln RON

≈ 204.000 €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.333.261
≈ 463.000 €
316.449
≈ 62.800 €
10
2024
1.800.148
≈ 362.000 €
122.894
≈ 24.700 €
10
2023
1.518.551
≈ 307.000 €
-48.966
≈ -9900 €
10
2022
1.826.641
≈ 370.000 €
290.959
≈ 59.000 €
9
2021
1.576.555
≈ 320.000 €
236.907
≈ 48.100 €
7
2020
716.046
≈ 148.000 €
113.201
≈ 23.400 €
5
2019
851.167
≈ 179.000 €
227.673
≈ 48.000 €
7
2018
834.084
≈ 179.000 €
237.573
≈ 51.100 €
6
2017
742.776
≈ 163.000 €
214.549
≈ 47.000 €
6
2016
660.190
≈ 147.000 €
164.827
≈ 36.700 €
5
2015
547.522
≈ 123.000 €
76.313
≈ 17.200 €
6
2014
451.239
≈ 102.000 €
20.157
≈ 4540 €
7
2013
434.388
≈ 98.300 €
-8.607
≈ -1950 €
7
2012
455.327
≈ 102.000 €
-2.416
≈ -542 €
7

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

13,6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

30,8%

Indice di liquidità corrente

1,83

Rotazione degli attivi

1,29

Fatturato per dipendente

233.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MADO SRL după CUI?

Cauți CUI 960241. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MADO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MADO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MADO SRL, CUI 960241, nr. Reg. Com. J1991001502046, sediu Municipiul Oneşti, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MADO SRL în 2025?

MADO SRL (CUI 960241) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).