Torna alla ricerca

ZIZI SRL

AttivaRegistrata IVA

ZIZI SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.147.678 lei și un profit net de 566.974 lei cu 3 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 860161 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Dâmbovița #2046CAEN 6820 #2447

Informazioni generali

NomeZIZI SRL
CUI860161
N. di registrazioneJ1992001607155
IndirizzoLAMINORULUI, 6A, Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa
Codice CAEN principale6820
Codici CAEN autorizzati55105520561156306820
Data di registrazione24.07.1992
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
DRĂGAN LAZĂRadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,15 Mln RON

vs 1,07 Mln RON

≈ 228.000 €

Profit net (2025)

567.000 RON

vs 470.000 RON

≈ 113.000 €

Capitaluri proprii (2025)

5,79 Mln RON

vs 5,61 Mln RON

≈ 1,15 Mln €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.147.678
≈ 228.000 €
566.974
≈ 113.000 €
3
2024
1.065.932
≈ 214.000 €
469.605
≈ 94.400 €
4
2023
1.046.293
≈ 212.000 €
449.027
≈ 90.800 €
4
2022
1.053.007
≈ 214.000 €
939.179
≈ 190.000 €
4
2021
1.062.729
≈ 216.000 €
622.865
≈ 127.000 €
4
2020
836.445
≈ 173.000 €
379.804
≈ 78.500 €
4
2019
798.748
≈ 168.000 €
391.027
≈ 82.400 €
4
2018
774.506
≈ 166.000 €
468.171
≈ 101.000 €
4
2017
711.938
≈ 156.000 €
385.403
≈ 84.400 €
4
2016
536.512
≈ 119.000 €
178.106
≈ 39.700 €
3
2015
541.999
≈ 122.000 €
313.180
≈ 70.500 €
2
2014
546.057
≈ 123.000 €
277.557
≈ 62.400 €
3
2013
513.317
≈ 116.000 €
252.780
≈ 57.200 €
3
2012
464.752
≈ 104.000 €
231.726
≈ 52.000 €
2

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

49,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

9,8%

Indice di liquidità corrente

2,76

Rotazione degli attivi

0,18

Fatturato per dipendente

383.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1997-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZIZI SRL după CUI?

Cauți CUI 860161. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZIZI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZIZI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZIZI SRL, CUI 860161, nr. Reg. Com. J1992001607155, sediu Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZIZI SRL în 2025?

ZIZI SRL (CUI 860161) a avut o marjă de profit net de 49,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).