Torna alla ricerca

PANDA SRL

Attiva

PANDA SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Vaslui. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 126.775 lei și un profit net de 85.258 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 828250 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Vaslui #4398CAEN 4711 #23703

Informazioni generali

NomePANDA SRL
CUI828250
N. di registrazioneJ1991000201377
IndirizzoStr. RACOVA, 4, Municipiul Vaslui, Vaslui
Codice CAEN principale6820
Codici CAEN autorizzati25113100563068207112
Data di registrazione07/05/1991
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
RADU FLORINadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

133.000 RON

vs 127.000 RON

≈ 26.300 €

Profit net (2025)

48.400 RON

vs 85.300 RON

≈ 9600 €

Capitaluri proprii (2025)

255.000 RON

vs 257.000 RON

≈ 50.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
132.622
≈ 26.300 €
48.368
≈ 9600 €
1
2024
126.775
≈ 25.500 €
85.258
≈ 17.100 €
1
2023
108.083
≈ 21.900 €
79.082
≈ 16.000 €
1
2022
96.399
≈ 19.500 €
76.986
≈ 15.600 €
1
2021
117.468
≈ 23.900 €
48.859
≈ 9930 €
0
2020
123.364
≈ 25.500 €
106.517
≈ 22.000 €
0
2019
133.755
≈ 28.200 €
117.269
≈ 24.700 €
0
2018
80.584
≈ 17.300 €
65.533
≈ 14.100 €
0
2017
83.902
≈ 18.400 €
71.099
≈ 15.600 €
0
2016
70.898
≈ 15.800 €
-32.595
≈ -7260 €
0
2015
83.594
≈ 18.800 €
58.018
≈ 13.100 €
0
2014
65.204
≈ 14.700 €
46.525
≈ 10.500 €
1
2013
11.300
≈ 2560 €
-4.685
≈ -1060 €
1
2012
6.981
≈ 1570 €
-43
≈ -9,65 €
2

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

36,5%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

19%

Indice di liquidità corrente

51,01

Rotazione degli attivi

0,51

Fatturato per dipendente

133.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2021-09-302022-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1996-04-012012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANDA SRL după CUI?

Cauți CUI 828250. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANDA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANDA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANDA SRL, CUI 828250, nr. Reg. Com. J1991000201377, sediu Municipiul Vaslui, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANDA SRL în 2025?

PANDA SRL (CUI 828250) a avut o marjă de profit net de 36,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).