Torna alla ricerca

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ

AttivaRegistrata IVA

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ este o societate cooperativă înființată în anul 2005 cu sediul în satul Răşinari, județul Sibiu. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 273.159 lei și un profit net de -32.269 lei cu 2 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 775970 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Sibiu #9875CAEN 5630 #4691

Informazioni generali

NomeCONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ
CUI775970
N. di registrazioneC2005000012322
IndirizzoStr. SIBIULUI, 843, Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu
Codice CAEN principale5630
Codici CAEN autorizzati563068209602
Data di registrazione07/07/2005
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma giuridicaSC
Forma di proprietàPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE DE CONSUM
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
CIONTEA NICOLAEadministrator
BRATU STANAadministrator
LUNGU MARIAadministrator
MIRON IUSTINAreprezentant al persoanei juridice

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

153.000 RON

vs 273.000 RON

≈ 30.400 €

Profit net (2025)

23.600 RON

vs -32.300 RON

≈ 4680 €

Capitaluri proprii (2025)

271.000 RON

vs 271.000 RON

≈ 53.700 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
153.073
≈ 30.400 €
23.583
≈ 4680 €
1
2024
273.159
≈ 54.900 €
-32.269
≈ -6490 €
2
2023
527.097
≈ 107.000 €
40.564
≈ 8200 €
3
2022
505.350
≈ 102.000 €
67.404
≈ 13.700 €
3
2021
419.029
≈ 85.200 €
120.546
≈ 24.500 €
3
2020
273.444
≈ 56.500 €
982
≈ 203 €
3
2019
508.853
≈ 107.000 €
38.244
≈ 8060 €
5
2018
509.277
≈ 109.000 €
43.586
≈ 9370 €
7
2017
431.806
≈ 94.500 €
18.211
≈ 3990 €
7
2016
402.125
≈ 89.500 €
4.692
≈ 1040 €
7
2015
408.422
≈ 91.900 €
26.111
≈ 5870 €
7
2014
360.090
≈ 81.000 €
5.082
≈ 1140 €
7
2013
323.814
≈ 73.300 €
4.740
≈ 1070 €
7
2012
320.425
≈ 71.900 €
2.700
≈ 606 €
7

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

15,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

8,7%

Indice di liquidità corrente

13,99

Rotazione degli attivi

0,53

Fatturato per dipendente

153.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ după CUI?

Cauți CUI 775970. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ?

Datele de facturare sunt denumirea CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ, CUI 775970, nr. Reg. Com. C2005000012322, sediu Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ în 2025?

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI 775970) a avut o marjă de profit net de 15,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).