Torna alla ricerca

RER SUD S.A.

AttivaRegistrata IVA

RER SUD S.A. este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în municipiul Buzău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 91.190.231 lei și un profit net de 5.783.358 lei cu 388 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 7449237 · Salute finanziaria

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Buzău #55CAEN 3811 #17

Informazioni generali

NomeRER SUD S.A.
CUI7449237
N. di registrazioneJ1995000572103
IndirizzoUnirii, 82, Municipiul Buzău, Buzău
Codice CAEN principale3811
Data di registrazione15/06/1995
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Buzău
Forma giuridicaSA
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
MERICA RADUadministrator
GÂREA GEORGIANAadministrator
REMMERT ALEXANDERadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

91,2 Mln RON

vs 98,9 Mln RON

≈ 18,1 Mln €

Profit net (2025)

5,78 Mln RON

vs 2,51 Mln RON

≈ 1,15 Mln €

Capitaluri proprii (2025)

24,2 Mln RON

vs 18,5 Mln RON

≈ 4,81 Mln €

Angajați (2025)

388
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
91.190.231
≈ 18,1 Mln €
5.783.358
≈ 1,15 Mln €
388
2024
98.924.418
≈ 19,9 Mln €
2.512.148
≈ 505.000 €
405
2023
89.996.347
≈ 18,2 Mln €
-18.562.051
≈ -3,75 Mln €
399
2022
65.535.133
≈ 13,3 Mln €
1.500.944
≈ 304.000 €
405
2021
57.099.438
≈ 11,6 Mln €
3.084.128
≈ 627.000 €
396
2020
52.014.407
≈ 10,8 Mln €
4.575.526
≈ 946.000 €
388
2019
44.722.039
≈ 9,42 Mln €
2.214.074
≈ 467.000 €
395
2018
39.555.317
≈ 8,5 Mln €
2.325.747
≈ 500.000 €
395
2017
37.036.205
≈ 8,11 Mln €
1.029.206
≈ 225.000 €
429
2016
33.732.668
≈ 7,51 Mln €
2.482.107
≈ 553.000 €
421
2015
30.710.714
≈ 6,91 Mln €
2.114.618
≈ 476.000 €
402
2014
31.451.786
≈ 7,08 Mln €
4.458.007
≈ 1 Mln €
345
2013
27.283.775
≈ 6,17 Mln €
3.125.159
≈ 707.000 €
335
2012
26.046.010
≈ 5,85 Mln €
1.337.283
≈ 300.000 €
332

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

6,3%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

23,9%

Indice di liquidità corrente

1,08

Rotazione degli attivi

1,77

Fatturato per dipendente

235.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1995-06-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RER SUD S.A. după CUI?

Cauți CUI 7449237. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RER SUD S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RER SUD S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea RER SUD S.A., CUI 7449237, nr. Reg. Com. J1995000572103, sediu Municipiul Buzău, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RER SUD S.A. în 2025?

RER SUD S.A. (CUI 7449237) a avut o marjă de profit net de 6,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).