Torna alla ricerca

CONSTRUCTII BIHOR SA

AttivaRegistrata IVA

CONSTRUCTII BIHOR SA este o societate cu capital unic înființată în anul 1991 în municipiul Oradea. În anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 90.666.827 lei și un profit net de 1.444.071 lei cu 197 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 73126 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #107CAEN 4100 #104

Informazioni generali

NomeCONSTRUCTII BIHOR SA
CUI73126
N. di registrazioneJ1991000275053
IndirizzoSTR. BERZEI, 4, Municipiul Oradea, Bihor
Codice CAEN principale4100
Data di registrazione10/04/1991
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forma giuridicaSA
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
GHILEA GĂVRILĂadministrator
GHILEA OVIDIU-SORINadministrator
GHILEA VICTORIAadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

90,7 Mln RON

vs 92,4 Mln RON

≈ 18 Mln €

Profit net (2025)

1,44 Mln RON

vs 6,01 Mln RON

≈ 287.000 €

Capitaluri proprii (2025)

52 Mln RON

vs 50,6 Mln RON

≈ 10,3 Mln €

Angajați (2025)

197
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
90.666.827
≈ 18 Mln €
1.444.071
≈ 287.000 €
197
2024
92.447.970
≈ 18,6 Mln €
6.008.258
≈ 1,21 Mln €
191
2023
87.171.404
≈ 17,6 Mln €
4.842.146
≈ 979.000 €
182
2022
56.397.099
≈ 11,4 Mln €
4.281.817
≈ 868.000 €
180
2021
66.954.245
≈ 13,6 Mln €
3.740.134
≈ 760.000 €
192
2020
67.095.927
≈ 13,9 Mln €
2.071.947
≈ 428.000 €
182
2019
35.958.453
≈ 7,58 Mln €
516.018
≈ 109.000 €
167
2018
27.952.911
≈ 6,01 Mln €
437.982
≈ 94.100 €
200
2017
34.467.704
≈ 7,55 Mln €
467.829
≈ 102.000 €
206
2016
43.128.448
≈ 9,6 Mln €
531.912
≈ 118.000 €
200
2015
52.675.915
≈ 11,9 Mln €
483.803
≈ 109.000 €
195
2012
51.961.040
≈ 11,7 Mln €
661.856
≈ 149.000 €
201

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

1,6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

2,8%

Indice di liquidità corrente

2,75

Rotazione degli attivi

1,15

Fatturato per dipendente

460.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCTII BIHOR SA după CUI?

Cauți CUI 73126. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCTII BIHOR SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCTII BIHOR SA?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCTII BIHOR SA, CUI 73126, nr. Reg. Com. J1991000275053, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCTII BIHOR SA în 2025?

CONSTRUCTII BIHOR SA (CUI 73126) a avut o marjă de profit net de 1,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).