Torna alla ricerca

PURATOS PROD SRL

AttivaRegistrata IVA

PURATOS PROD SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Comuna Tunari, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 276.594.644 lei și un profit net de 11.414.967 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 6865257 · Salute finanziaria

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Ilfov #83CAEN 1042 #2

Informazioni generali

NomePURATOS PROD SRL
CUI6865257
N. di registrazioneJ2006001532238
IndirizzoSat TUNARI, Str. SOSEAUA DE CENTURA, 25, T41,, Comuna Tunari, Ilfov
Codice CAEN principale1042
Data di registrazione31/07/2006
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
ONETEAMadministrator
CEDRIC VAN BELLEadministrator
STRAETMANS ROEL LODEWIJK Mreprezentant al persoanei juridice

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

277 Mln RON

vs 248 Mln RON

≈ 54,9 Mln €

Profit net (2025)

11,4 Mln RON

vs 12,1 Mln RON

≈ 2,27 Mln €

Capitaluri proprii (2025)

34,6 Mln RON

vs 40,2 Mln RON

≈ 6,88 Mln €

Angajați (2025)

148
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
276.594.644
≈ 54,9 Mln €
11.414.967
≈ 2,27 Mln €
148
2024
248.189.113
≈ 49,9 Mln €
12.078.661
≈ 2,43 Mln €
157
2023
233.917.248
≈ 47,3 Mln €
11.743.359
≈ 2,37 Mln €
154
2022
215.105.194
≈ 43,6 Mln €
12.121.427
≈ 2,46 Mln €
145
2021
174.153.076
≈ 35,4 Mln €
7.309.868
≈ 1,49 Mln €
145
2020
135.722.444
≈ 28,1 Mln €
4.969.090
≈ 1,03 Mln €
141
2019
156.529.880
≈ 33 Mln €
9.538.754
≈ 2,01 Mln €
146
2018
152.648.000
≈ 32,8 Mln €
7.942.610
≈ 1,71 Mln €
144
2017
142.035.050
≈ 31,1 Mln €
5.350.889
≈ 1,17 Mln €
140
2016
130.243.013
≈ 29 Mln €
5.597.145
≈ 1,25 Mln €
145
2015
118.534.475
≈ 26,7 Mln €
4.354.832
≈ 980.000 €
142
2014
106.651.682
≈ 24 Mln €
3.705.426
≈ 834.000 €
146
2013
90.496.638
≈ 20,5 Mln €
3.516.323
≈ 796.000 €
145
2012
92.297.228
≈ 20,7 Mln €
-760.514
≈ -171.000 €
149

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

4,1%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

32,9%

Indice di liquidità corrente

1,08

Rotazione degli attivi

2,41

Fatturato per dipendente

1,87 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1996-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PURATOS PROD SRL după CUI?

Cauți CUI 6865257. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PURATOS PROD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PURATOS PROD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PURATOS PROD SRL, CUI 6865257, nr. Reg. Com. J2006001532238, sediu Comuna Tunari, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PURATOS PROD SRL în 2025?

PURATOS PROD SRL (CUI 6865257) a avut o marjă de profit net de 4,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).