Torna alla ricerca

ROMCOLOR 2000 SA

AttivaRegistrata IVA

ROMCOLOR 2000 SA este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Copăceni, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 182.628.399 lei și un profit net de 19.951.115 lei cu 111 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 6717137 · Salute finanziaria

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Ilfov #145CAEN 2226 #8

Informazioni generali

NomeROMCOLOR 2000 SA
CUI6717137
N. di registrazioneJ2011000986236
Indirizzo STR INTRAREA SALCAMULUI, 1, Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov
Codice CAEN principale2226
Codici CAEN autorizzati222935114612467546765210
Data di registrazione12/04/2011
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Forma giuridicaSA
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
ŢONESCU FLORINadministrator
VALERGAKIS GEORGEadministrator
LEMPIDAKIS MICHAILadministrator
IOANNIS MELASadministrator
SCHWARTZ DĂNUȚreprezentant al persoanei juridice

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

183 Mln RON

vs 188 Mln RON

≈ 36,2 Mln €

Profit net (2025)

20 Mln RON

vs 18,2 Mln RON

≈ 3,96 Mln €

Capitaluri proprii (2025)

167 Mln RON

vs 162 Mln RON

≈ 33,1 Mln €

Angajați (2025)

111
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
182.628.399
≈ 36,2 Mln €
19.951.115
≈ 3,96 Mln €
111
2024
188.447.096
≈ 37,9 Mln €
18.180.842
≈ 3,65 Mln €
111
2023
183.415.422
≈ 37,1 Mln €
18.897.824
≈ 3,82 Mln €
104
2022
218.672.283
≈ 44,3 Mln €
25.206.423
≈ 5,11 Mln €
100
2021
180.519.856
≈ 36,7 Mln €
24.908.269
≈ 5,06 Mln €
102
2020
131.433.915
≈ 27,2 Mln €
18.761.230
≈ 3,88 Mln €
101
2019
114.958.791
≈ 24,2 Mln €
11.110.872
≈ 2,34 Mln €
93
2018
110.901.827
≈ 23,8 Mln €
8.164.366
≈ 1,75 Mln €
92
2017
105.087.299
≈ 23 Mln €
10.050.768
≈ 2,2 Mln €
88
2016
93.567.150
≈ 20,8 Mln €
10.565.185
≈ 2,35 Mln €
83
2015
75.041.775
≈ 16,9 Mln €
8.449.147
≈ 1,9 Mln €
82
2014
72.429.301
≈ 16,3 Mln €
7.755.011
≈ 1,74 Mln €
78
2013
67.650.493
≈ 15,3 Mln €
6.041.573
≈ 1,37 Mln €
75
2012
59.495.737
≈ 13,4 Mln €
4.861.046
≈ 1,09 Mln €
69

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

10,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

12%

Indice di liquidità corrente

6,63

Rotazione degli attivi

0,97

Fatturato per dipendente

1,65 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1994-12-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMCOLOR 2000 SA după CUI?

Cauți CUI 6717137. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMCOLOR 2000 SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMCOLOR 2000 SA?

Datele de facturare sunt denumirea ROMCOLOR 2000 SA, CUI 6717137, nr. Reg. Com. J2011000986236, sediu Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMCOLOR 2000 SA în 2025?

ROMCOLOR 2000 SA (CUI 6717137) a avut o marjă de profit net de 10,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).