Torna alla ricerca

SALUBRIS SA

AttivaRegistrata IVA

SALUBRIS SA este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Slatina, Olt. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 117.542.419 lei și un profit net de 13.635.671 lei cu 659 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 6516214 · Salute finanziaria

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Olt #22CAEN 3811 #14

Informazioni generali

NomeSALUBRIS SA
CUI6516214
N. di registrazioneJ1994001198286
IndirizzoAleea TINERETULUI, 2A, Municipiul Slatina, Olt
Codice CAEN principale3811
Data di registrazione03/12/1994
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Olt
Forma giuridicaSA
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
VOICU ADRIANadministrator
KATONA NANDORadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

118 Mln RON

vs 105 Mln RON

≈ 23,3 Mln €

Profit net (2025)

13,6 Mln RON

vs 11,7 Mln RON

≈ 2,71 Mln €

Capitaluri proprii (2025)

51,5 Mln RON

vs 41,9 Mln RON

≈ 10,2 Mln €

Angajați (2025)

659
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
117.542.419
≈ 23,3 Mln €
13.635.671
≈ 2,71 Mln €
659
2024
105.199.335
≈ 21,1 Mln €
11.739.725
≈ 2,36 Mln €
699
2023
82.233.814
≈ 16,6 Mln €
3.004.985
≈ 607.000 €
661
2022
53.667.848
≈ 10,9 Mln €
304.515
≈ 61.700 €
596
2021
41.775.775
≈ 8,49 Mln €
6.623.446
≈ 1,35 Mln €
478
2020
38.038.539
≈ 7,86 Mln €
5.017.260
≈ 1,04 Mln €
425
2019
34.712.018
≈ 7,32 Mln €
5.589.081
≈ 1,18 Mln €
410
2018
31.446.806
≈ 6,76 Mln €
6.160.687
≈ 1,32 Mln €
369
2017
25.550.327
≈ 5,59 Mln €
3.628.236
≈ 794.000 €
356
2016
23.454.900
≈ 5,22 Mln €
3.914.277
≈ 872.000 €
328
2015
25.368.243
≈ 5,71 Mln €
5.539.777
≈ 1,25 Mln €
327
2014
23.143.073
≈ 5,21 Mln €
6.671.488
≈ 1,5 Mln €
333
2013
20.829.514
≈ 4,71 Mln €
3.664.964
≈ 829.000 €
327
2012
16.845.126
≈ 3,78 Mln €
1.589.337
≈ 357.000 €
323

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

11,6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

26,5%

Indice di liquidità corrente

1,49

Rotazione degli attivi

1,2

Fatturato per dipendente

178.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1994-12-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALUBRIS SA după CUI?

Cauți CUI 6516214. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALUBRIS SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALUBRIS SA?

Datele de facturare sunt denumirea SALUBRIS SA, CUI 6516214, nr. Reg. Com. J1994001198286, sediu Municipiul Slatina, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALUBRIS SA în 2025?

SALUBRIS SA (CUI 6516214) a avut o marjă de profit net de 11,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).