Torna alla ricerca

GEANY UNICO SRL

AttivaRegistrata IVA

GEANY UNICO SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Smeura, comuna Moșoaia, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.071.739 lei și un profit net de 14.101 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 5974850 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Argeș #4423CAEN 4711 #7540

Informazioni generali

NomeGEANY UNICO SRL
CUI5974850
N. di registrazioneJ1994001003034
IndirizzoPRIMĂVERII, 17, Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş
Codice CAEN principale4711
Codici CAEN autorizzati46174619
Data di registrazione07/07/1994
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
IONESCU VALENTINadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,07 Mln RON

vs 961.000 RON

≈ 213.000 €

Profit net (2025)

14.100 RON

vs 38.600 RON

≈ 2800 €

Capitaluri proprii (2025)

433.000 RON

vs 609.000 RON

≈ 85.900 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.071.739
≈ 213.000 €
14.101
≈ 2800 €
1
2024
961.231
≈ 193.000 €
38.550
≈ 7750 €
1
2023
1.131.533
≈ 229.000 €
46.323
≈ 9360 €
2
2022
1.074.278
≈ 218.000 €
28.799
≈ 5840 €
2
2021
681.835
≈ 139.000 €
75.409
≈ 15.300 €
2
2020
622.109
≈ 129.000 €
52.403
≈ 10.800 €
2
2019
704.671
≈ 149.000 €
130.603
≈ 27.500 €
2
2018
672.110
≈ 144.000 €
59.533
≈ 12.800 €
2
2017
808.325
≈ 177.000 €
53.784
≈ 11.800 €
1
2016
694.357
≈ 155.000 €
53.961
≈ 12.000 €
1
2015
858.241
≈ 193.000 €
74.527
≈ 16.800 €
1
2014
655.113
≈ 147.000 €
10.423
≈ 2350 €
2
2013
540.217
≈ 122.000 €
5.231
≈ 1180 €
2
2012
654.454
≈ 147.000 €
6.555
≈ 1470 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

1,3%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

3,3%

Indice di liquidità corrente

1,06

Rotazione degli attivi

2,07

Fatturato per dipendente

1,07 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2001-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GEANY UNICO SRL după CUI?

Cauți CUI 5974850. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GEANY UNICO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GEANY UNICO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GEANY UNICO SRL, CUI 5974850, nr. Reg. Com. J1994001003034, sediu Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GEANY UNICO SRL în 2025?

GEANY UNICO SRL (CUI 5974850) a avut o marjă de profit net de 1,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).