Torna alla ricerca

VLABY DENT S.R.L.

Attiva

VLABY DENT S.R.L. are sediul în sat Voinești, comuna Lerești, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 369.343 lei și un profit net de 179.733 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 50714090 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Argeș #8093CAEN 8623 #3781

Informazioni generali

NomeVLABY DENT S.R.L.
CUI50714090
N. di registrazioneJ2024031868008
IndirizzoMARINEŞTI, 676A, Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş
Codice CAEN principale8623
Data di registrazione16/10/2024 10:49:40
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

369.000 RON

vs 60.500 RON

≈ 73.300 €

Profit net (2025)

180.000 RON

vs 42.600 RON

≈ 35.700 €

Capitaluri proprii (2025)

180.000 RON

vs 42.800 RON

≈ 35.700 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
369.343
≈ 73.300 €
179.733
≈ 35.700 €
1
2024
60.530
≈ 12.200 €
42.569
≈ 8560 €
1
2023Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2022Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2021Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2020Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2019Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2018Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

48,7%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,8%

Indice di liquidità corrente

1,13

Rotazione degli attivi

0,94

Fatturato per dipendente

369.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VLABY DENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50714090. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VLABY DENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VLABY DENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VLABY DENT S.R.L., CUI 50714090, nr. Reg. Com. J2024031868008, sediu Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VLABY DENT S.R.L. în 2025?

VLABY DENT S.R.L. (CUI 50714090) a avut o marjă de profit net de 48,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).