Torna alla ricerca

ASTAL SYSTEMS S.R.L.

Attiva

ASTAL SYSTEMS S.R.L. este o companie cu sediul în Sat Apahida, Comuna Apahida, județul Cluj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 389.587 lei și profitul net de 317.003 lei cu 1 angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 50531750 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Cluj #14804CAEN 6210 #3778

Informazioni generali

NomeASTAL SYSTEMS S.R.L.
CUI50531750
N. di registrazioneJ2024021456000
IndirizzoORIZONTULUI, 14, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
Codice CAEN principale6210
Codici CAEN autorizzati62016210
Data di registrazione10/09/2024 16:13:36
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
Stanciu Alex-Andreiadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

390.000 RON

vs 100.000 RON

≈ 77.300 €

Profit net (2025)

317.000 RON

vs 79.000 RON

≈ 62.900 €

Capitaluri proprii (2025)

317.000 RON

vs 79.200 RON

≈ 63.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
389.587
≈ 77.300 €
317.003
≈ 62.900 €
1
2024
100.195
≈ 20.100 €
78.988
≈ 15.900 €
1
2023Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2022Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2021Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2020Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2019Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).
2018Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

81,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

51,78

Rotazione degli attivi

1,2

Fatturato per dipendente

390.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASTAL SYSTEMS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50531750. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASTAL SYSTEMS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASTAL SYSTEMS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ASTAL SYSTEMS S.R.L., CUI 50531750, nr. Reg. Com. J2024021456000, sediu Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASTAL SYSTEMS S.R.L. în 2025?

ASTAL SYSTEMS S.R.L. (CUI 50531750) a avut o marjă de profit net de 81,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).