Torna alla ricerca

REMAUTIL S.R.L.

Attiva

REMAUTIL S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în satul Mereni, comuna Mereni, județul Constanța. Compania are cifra de afaceri de 375.000 lei și un profit net de 314.715 lei pentru anul 2025.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 50387893 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Constanța #10320CAEN 3320 #415

Informazioni generali

NomeREMAUTIL S.R.L.
CUI50387893
N. di registrazioneJ2024002313135
IndirizzoLALELELOR, 328, Sat Mereni, Comuna Mereni, Constanţa
Codice CAEN principale3320
Codici CAEN autorizzati33208122
Data di registrazione17/07/2024
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BUCEA GABRIELadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

375.000 RON

vs 296.000 RON

≈ 74.400 €

Profit net (2025)

315.000 RON

vs 274.000 RON

≈ 62.500 €

Capitaluri proprii (2025)

315.000 RON

vs 274.000 RON

≈ 62.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
375.000
≈ 74.400 €
314.715
≈ 62.500 €
1
2024
296.000
≈ 59.500 €
274.185
≈ 55.100 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

83,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

2,13

Rotazione degli attivi

0,63

Fatturato per dipendente

375.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma REMAUTIL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50387893. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REMAUTIL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REMAUTIL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea REMAUTIL S.R.L., CUI 50387893, nr. Reg. Com. J2024002313135, sediu Sat Mereni, Comuna Mereni, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REMAUTIL S.R.L. în 2025?

REMAUTIL S.R.L. (CUI 50387893) a avut o marjă de profit net de 83,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).