Torna alla ricerca

FAIN SOFTWARE S.R.L.

Attiva

FAIN SOFTWARE S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 336.767 lei și un profit net de 246.544 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 49966328 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Cluj #16634CAEN 6201 #6958

Informazioni generali

NomeFAIN SOFTWARE S.R.L.
CUI49966328
N. di registrazioneJ2024001941120
IndirizzoStelelor, 3, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Codice CAEN principale6210
Data di registrazione18/04/2024
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

337.000 RON

vs 159.000 RON

≈ 66.800 €

Profit net (2025)

247.000 RON

vs 111.000 RON

≈ 48.900 €

Capitaluri proprii (2025)

247.000 RON

vs 111.000 RON

≈ 49.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
336.767
≈ 66.800 €
246.544
≈ 48.900 €
1
2024
158.736
≈ 31.900 €
111.010
≈ 22.300 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

73,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

33,36

Rotazione degli attivi

1,32

Fatturato per dipendente

337.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma FAIN SOFTWARE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49966328. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FAIN SOFTWARE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FAIN SOFTWARE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FAIN SOFTWARE S.R.L., CUI 49966328, nr. Reg. Com. J2024001941120, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FAIN SOFTWARE S.R.L. în 2025?

FAIN SOFTWARE S.R.L. (CUI 49966328) a avut o marjă de profit net de 73,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).