Torna alla ricerca

CUSTOMIZE IT S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

CUSTOMIZE IT S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureș. Activitatea principală este codul CAEN 6210 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 739.815 lei și un profit net de 675.208 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 49415973 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Maramureș #5741CAEN 6210 #4224

Informazioni generali

NomeCUSTOMIZE IT S.R.L.
CUI49415973
N. di registrazioneJ2024000069243
IndirizzoVĂII, 9, Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş
Codice CAEN principale6210
Data di registrazione16/01/2024
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

352.000 RON

vs 740.000 RON

≈ 69.800 €

Profit net (2025)

290.000 RON

vs 675.000 RON

≈ 57.600 €

Capitaluri proprii (2025)

292.000 RON

vs 675.000 RON

≈ 58.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
351.812
≈ 69.800 €
290.195
≈ 57.600 €
1
2024
739.815
≈ 149.000 €
675.208
≈ 136.000 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 6 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

82,5%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,3%

Indice di liquidità corrente

35,74

Rotazione degli attivi

1,17

Fatturato per dipendente

352.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2025-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CUSTOMIZE IT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49415973. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CUSTOMIZE IT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CUSTOMIZE IT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CUSTOMIZE IT S.R.L., CUI 49415973, nr. Reg. Com. J2024000069243, sediu Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CUSTOMIZE IT S.R.L. în 2025?

CUSTOMIZE IT S.R.L. (CUI 49415973) a avut o marjă de profit net de 82,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).