Torna alla ricerca

LORINCZSOFT S.R.L.

Attiva

LORINCZSOFT S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în sat Baciu, comuna Baciu, județul Cluj. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 274.876 lei și un profit net de 217.593 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 49004862 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Cluj #19158CAEN 6201 #8312

Informazioni generali

NomeLORINCZSOFT S.R.L.
CUI49004862
N. di registrazioneJ2023004539125
IndirizzoLunii, 3, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Codice CAEN principale6210
Codici CAEN autorizzati6210622063106391
Data di registrazione25/10/2023
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

278.000 RON

vs 275.000 RON

≈ 55.200 €

Profit net (2025)

208.000 RON

vs 218.000 RON

≈ 41.300 €

Capitaluri proprii (2025)

208.000 RON

vs 218.000 RON

≈ 41.400 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
277.909
≈ 55.200 €
208.051
≈ 41.300 €
1
2024
274.876
≈ 55.300 €
217.593
≈ 43.700 €
1
2023
52.224
≈ 10.600 €
45.928
≈ 9280 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

74,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,8%

Indice di liquidità corrente

34,71

Rotazione degli attivi

1,3

Fatturato per dipendente

278.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LORINCZSOFT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49004862. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LORINCZSOFT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LORINCZSOFT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LORINCZSOFT S.R.L., CUI 49004862, nr. Reg. Com. J2023004539125, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LORINCZSOFT S.R.L. în 2025?

LORINCZSOFT S.R.L. (CUI 49004862) a avut o marjă de profit net de 74,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).