Torna alla ricerca

MENORA IT S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

MENORA IT S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în satul Lupşa, județul Alba. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 422.649 lei și un profit net de 306.878 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 48925966 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Alba #3696CAEN 6201 #5165

Informazioni generali

NomeMENORA IT S.R.L.
CUI48925966
N. di registrazioneJ1/1029/2023
Indirizzo99, Sat Lupşa, Comuna Lupşa, Alba
Codice CAEN principale6201
Data di registrazione11/10/2023
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

423.000 RON

vs 293.000 RON

≈ 83.900 €

Profit net (2025)

307.000 RON

vs 226.000 RON

≈ 60.900 €

Capitaluri proprii (2025)

307.000 RON

vs 226.000 RON

≈ 61.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
422.649
≈ 83.900 €
306.878
≈ 60.900 €
1
2024
293.264
≈ 59.000 €
225.935
≈ 45.400 €
1
2023
100.631
≈ 20.300 €
91.706
≈ 18.500 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

72,6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

6,49

Rotazione degli attivi

1,17

Fatturato per dipendente

423.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2025-12-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MENORA IT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48925966. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MENORA IT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MENORA IT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MENORA IT S.R.L., CUI 48925966, nr. Reg. Com. J1/1029/2023, sediu Sat Lupşa, Comuna Lupşa, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MENORA IT S.R.L. în 2025?

MENORA IT S.R.L. (CUI 48925966) a avut o marjă de profit net de 72,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).