Torna alla ricerca

SALI CHALET S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

SALI CHALET S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în Comuna Băişoara, județul Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 735.012 lei și un profit net de 442.073 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 47399189 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Cluj #10399CAEN 5590 #330

Informazioni generali

NomeSALI CHALET S.R.L.
CUI47399189
N. di registrazioneJ2023000011126
IndirizzoMUNTELE BĂIŞORII, 326F1, Sat Muntele Băişorii, Comuna Băişoara, Cluj
Codice CAEN principale5590
Codici CAEN autorizzati55205590561156306820772193199329
Data di registrazione04/01/2023
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

668.000 RON

vs 735.000 RON

≈ 133.000 €

Profit net (2025)

229.000 RON

vs 442.000 RON

≈ 45.400 €

Capitaluri proprii (2025)

229.000 RON

vs 442.000 RON

≈ 45.400 €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
667.854
≈ 133.000 €
228.511
≈ 45.400 €
3
2024
735.012
≈ 148.000 €
442.073
≈ 88.900 €
1
2023
464.321
≈ 93.900 €
341.289
≈ 69.000 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

34,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

1,48

Rotazione degli attivi

1,23

Fatturato per dipendente

223.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2023-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALI CHALET S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47399189. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALI CHALET S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALI CHALET S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SALI CHALET S.R.L., CUI 47399189, nr. Reg. Com. J2023000011126, sediu Sat Muntele Băişorii, Comuna Băişoara, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALI CHALET S.R.L. în 2025?

SALI CHALET S.R.L. (CUI 47399189) a avut o marjă de profit net de 34,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).