Torna alla ricerca

UNDER THE TENT S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

UNDER THE TENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în satul Vâlcele, comuna Feleacu, județul Cluj. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7721 și a înregistrat o cifră de afaceri de 871.073 lei în anul 2025.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 47263240 · Salute finanziaria

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Cluj #8850CAEN 7721 #29

Informazioni generali

NomeUNDER THE TENT S.R.L.
CUI47263240
N. di registrazioneJ12/7171/2022
IndirizzoVÎLCELE, 109, Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj
Codice CAEN principale7721
Data di registrazione29/11/2022
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

871.000 RON

vs 767.000 RON

≈ 173.000 €

Profit net (2025)

563.000 RON

vs 570.000 RON

≈ 112.000 €

Capitaluri proprii (2025)

563.000 RON

vs 570.000 RON

≈ 112.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
871.073
≈ 173.000 €
562.543
≈ 112.000 €
1
2024
767.120
≈ 154.000 €
570.153
≈ 115.000 €
1
2023
763.740
≈ 154.000 €
670.930
≈ 136.000 €
1
2022
58.777
≈ 11.900 €
57.882
≈ 11.700 €
0

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

64,6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

100%

Indice di liquidità corrente

1,3

Rotazione degli attivi

0,78

Fatturato per dipendente

871.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2023-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNDER THE TENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47263240. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNDER THE TENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNDER THE TENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea UNDER THE TENT S.R.L., CUI 47263240, nr. Reg. Com. J12/7171/2022, sediu Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNDER THE TENT S.R.L. în 2025?

UNDER THE TENT S.R.L. (CUI 47263240) a avut o marjă de profit net de 64,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).