Torna alla ricerca

UP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L.

Attiva

UP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L. este o firmă înființată în anul 2022 cu sediul în sat Cristești, județul Botoșani. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 223.059 lei și un profit net de 153.622 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 46435712 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Botoșani #3100CAEN 8299 #4097

Informazioni generali

NomeUP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L.
CUI46435712
N. di registrazioneJ2022000490070
IndirizzoCRISTEŞTI, Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Botoşani
Codice CAEN principale8299
Codici CAEN autorizzati70208299
Data di registrazione07/07/2022
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BĂRDIȚĂ ANDREIadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

223.000 RON

vs 200.000 RON

≈ 44.300 €

Profit net (2025)

154.000 RON

vs 142.000 RON

≈ 30.500 €

Capitaluri proprii (2025)

154.000 RON

vs 142.000 RON

≈ 30.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
223.059
≈ 44.300 €
153.622
≈ 30.500 €
1
2024
199.600
≈ 40.100 €
141.870
≈ 28.500 €
1
2023
208.100
≈ 42.100 €
163.692
≈ 33.100 €
1
2022
98.600
≈ 20.000 €
94.254
≈ 19.100 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

68,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,8%

Indice di liquidità corrente

9,34

Rotazione degli attivi

1,29

Fatturato per dipendente

223.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma UP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46435712. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea UP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L., CUI 46435712, nr. Reg. Com. J2022000490070, sediu Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L. în 2025?

UP SERVICES SUPORT BARDI S.R.L. (CUI 46435712) a avut o marjă de profit net de 68,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).