Torna alla ricerca

HARU MEDIA S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

HARU MEDIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în satul Lăpusel, comuna Recea, județul Maramureș. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.640.721 lei și un profit net de 1.415.251 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 46359186 · Salute finanziaria

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Maramureș #2663CAEN 7311 #1412

Informazioni generali

NomeHARU MEDIA S.R.L.
CUI46359186
N. di registrazioneJ24/1137/2022
IndirizzoUNIRII, 88, Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureş
Codice CAEN principale7311
Codici CAEN autorizzati479170217311731273209609
Data di registrazione23/06/2022
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,23 Mln RON

vs 1,64 Mln RON

≈ 245.000 €

Profit net (2025)

937.000 RON

vs 1,42 Mln RON

≈ 186.000 €

Capitaluri proprii (2025)

937.000 RON

vs 1,42 Mln RON

≈ 186.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.234.314
≈ 245.000 €
937.025
≈ 186.000 €
1
2024
1.640.721
≈ 330.000 €
1.415.251
≈ 284.000 €
1
2023
1.604.598
≈ 324.000 €
1.508.235
≈ 305.000 €
1
2022
521.180
≈ 106.000 €
494.426
≈ 100.000 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

75,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

100%

Indice di liquidità corrente

9,23

Rotazione degli attivi

1,17

Fatturato per dipendente

1,23 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2023-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HARU MEDIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46359186. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HARU MEDIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HARU MEDIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HARU MEDIA S.R.L., CUI 46359186, nr. Reg. Com. J24/1137/2022, sediu Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HARU MEDIA S.R.L. în 2025?

HARU MEDIA S.R.L. (CUI 46359186) a avut o marjă de profit net de 75,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).