Torna alla ricerca

INFRA ENGINEERING S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

INFRA ENGINEERING S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Comuna Ștefan Vodă, Călărași. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 362.155 lei și un profit net de 140.768 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 45148105 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Călărași #2367CAEN 7112 #5929

Informazioni generali

NomeINFRA ENGINEERING S.R.L.
CUI45148105
N. di registrazioneJ2021000809512
IndirizzoCrizantemei, 24, Comuna Ştefan Vodă, Călăraşi
Codice CAEN principale7112
Codici CAEN autorizzati46184671478170207112
Data di registrazione29/10/2021
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

362.000 RON

vs 260.000 RON

≈ 71.900 €

Profit net (2025)

141.000 RON

vs 155.000 RON

≈ 27.900 €

Capitaluri proprii (2025)

141.000 RON

vs 372.000 RON

≈ 28.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
362.155
≈ 71.900 €
140.768
≈ 27.900 €
1
2024
259.850
≈ 52.200 €
154.676
≈ 31.100 €
—
2023
300.410
≈ 60.700 €
216.802
≈ 43.800 €
—
2022
98.000
≈ 19.900 €
88.789
≈ 18.000 €
—
2021Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

38,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

1,59

Rotazione degli attivi

1,04

Fatturato per dipendente

362.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2023-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INFRA ENGINEERING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45148105. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INFRA ENGINEERING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INFRA ENGINEERING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INFRA ENGINEERING S.R.L., CUI 45148105, nr. Reg. Com. J2021000809512, sediu Comuna Ştefan Vodă, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INFRA ENGINEERING S.R.L. în 2025?

INFRA ENGINEERING S.R.L. (CUI 45148105) a avut o marjă de profit net de 38,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).