Torna alla ricerca

FARMVETSOLUTIONS S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

FARMVETSOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Sat Chieşd, Comuna Chieşd, Sălaj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 607.572 lei și un profit net de 319.074 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 44890946 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Sălaj #1955CAEN 7500 #925

Informazioni generali

NomeFARMVETSOLUTIONS S.R.L.
CUI44890946
N. di registrazioneJ2021000540312
IndirizzoCHIEŞD, 494/A, Sat Chieşd, Comuna Chieşd, Sălaj
Codice CAEN principale7500
Data di registrazione13/09/2021
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

608.000 RON

vs 87.100 RON

≈ 121.000 €

Profit net (2025)

319.000 RON

vs 34.800 RON

≈ 63.300 €

Capitaluri proprii (2025)

319.000 RON

vs 35.400 RON

≈ 63.400 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
607.572
≈ 121.000 €
319.074
≈ 63.300 €
1
2024
87.101
≈ 17.500 €
34.766
≈ 6990 €
0
2023
45.360
≈ 9170 €
95.474
≈ 19.300 €
0
2022
9.804
≈ 1990 €
3.455
≈ 701 €
—
2021Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

52,5%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

4,94

Rotazione degli attivi

1,53

Fatturato per dipendente

608.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2025-09-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMVETSOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44890946. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMVETSOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMVETSOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FARMVETSOLUTIONS S.R.L., CUI 44890946, nr. Reg. Com. J2021000540312, sediu Sat Chieşd, Comuna Chieşd, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMVETSOLUTIONS S.R.L. în 2025?

FARMVETSOLUTIONS S.R.L. (CUI 44890946) a avut o marjă de profit net de 52,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).