Torna alla ricerca

SERVERA LARAMED S.R.L.

Attiva

SERVERA LARAMED S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, Bihor. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 414.792 lei și un profit net de 141.879 lei cu 2 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 44649540 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #8906CAEN 8621 #1527

Informazioni generali

NomeSERVERA LARAMED S.R.L.
CUI44649540
N. di registrazioneJ2021001925051
IndirizzoSĂLDĂBAGIU DE MUNTE, 18, Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, Bihor
Codice CAEN principale8621
Data di registrazione27/07/2021
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

415.000 RON

vs 371.000 RON

≈ 82.300 €

Profit net (2025)

142.000 RON

vs 127.000 RON

≈ 28.200 €

Capitaluri proprii (2025)

142.000 RON

vs 127.000 RON

≈ 28.200 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
414.792
≈ 82.300 €
141.879
≈ 28.200 €
2
2024
370.671
≈ 74.500 €
126.775
≈ 25.500 €
2
2023
281.743
≈ 57.000 €
100.573
≈ 20.300 €
2
2022
177.967
≈ 36.100 €
55.928
≈ 11.300 €
2
2021
17.486
≈ 3550 €
-6.579
≈ -1340 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

34,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,8%

Indice di liquidità corrente

9,05

Rotazione degli attivi

2,61

Fatturato per dipendente

207.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERVERA LARAMED S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44649540. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVERA LARAMED S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERVERA LARAMED S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SERVERA LARAMED S.R.L., CUI 44649540, nr. Reg. Com. J2021001925051, sediu Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERVERA LARAMED S.R.L. în 2025?

SERVERA LARAMED S.R.L. (CUI 44649540) a avut o marjă de profit net de 34,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).