Torna alla ricerca

LEX STAR SECURITY S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

LEX STAR SECURITY S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Sat Urleta, Comuna Bănești, Prahova. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 943.962 lei și un profit net de 407.448 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 44283324 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Prahova #5292CAEN 8009 #92

Informazioni generali

NomeLEX STAR SECURITY S.R.L.
CUI44283324
N. di registrazioneJ2021001229294
IndirizzoPrincipală, 35, Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova
Codice CAEN principale8009
Data di registrazione17/05/2021
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

846.000 RON

vs 944.000 RON

≈ 168.000 €

Profit net (2025)

291.000 RON

vs 407.000 RON

≈ 57.700 €

Capitaluri proprii (2025)

291.000 RON

vs 408.000 RON

≈ 57.700 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
846.002
≈ 168.000 €
290.676
≈ 57.700 €
1
2024
943.962
≈ 190.000 €
407.448
≈ 81.900 €
1
2023
793.362
≈ 160.000 €
355.960
≈ 72.000 €
1
2022
605.866
≈ 123.000 €
201.930
≈ 40.900 €
1
2021
200.957
≈ 40.800 €
58.455
≈ 11.900 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

34,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

2

Rotazione degli attivi

1,46

Fatturato per dipendente

846.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2022-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LEX STAR SECURITY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44283324. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LEX STAR SECURITY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LEX STAR SECURITY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LEX STAR SECURITY S.R.L., CUI 44283324, nr. Reg. Com. J2021001229294, sediu Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LEX STAR SECURITY S.R.L. în 2025?

LEX STAR SECURITY S.R.L. (CUI 44283324) a avut o marjă de profit net de 34,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).