Torna alla ricerca

SAMRIC SA

AttivaRegistrata IVA

SAMRIC SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 6. Activitatea principală este fabricarea articolelor de îmbrăcăminte conform codului CAEN 1421.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 430784 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: București #15810CAEN 1421 #109

Dati generali

NomeSAMRIC SA
CUI430784
N. di registrazioneJ1991000385404
IndirizzoB-dul IULIU MANIU, 7, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Codice CAEN principale1421
Data di registrazione12/02/1991
Autorità fiscaleAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma giuridicaSA
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC
CIUCU ALEXANDRUadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,97 Mln RON

vs 2,41 Mln RON

≈ 589.000 €

Profit net (2025)

179.000 RON

vs 21.900 RON

≈ 35.600 €

Capitaluri proprii (2025)

10,5 Mln RON

vs 10,3 Mln RON

≈ 2,08 Mln €

Angajați (2025)

17

2025

2,97 Mln RON

+23%față de 2024Profit net179.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20129,97 Mln RONProfit net: 49.200 RON
20138,6 Mln RONProfit net: 54.600 RON
20149,23 Mln RONProfit net: 33.800 RON
20157,89 Mln RONProfit net: 1500 RON
20169,14 Mln RONProfit net: 308 RON
20178,11 Mln RONProfit net: 7470 RON
20187,35 Mln RONProfit net: 5460 RON
20196,94 Mln RONProfit net: 4050 RON
20203,95 Mln RONProfit net: 1950 RON
20211,42 Mln RONProfit net: 10.100 RON
20222,1 Mln RONProfit net: 14.600 RON
20232,29 Mln RONProfit net: 25.900 RON
20242,41 Mln RONProfit net: 21.900 RON
20252,97 Mln RONProfit net: 179.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.967.366
≈ 589.000 €
179.217
≈ 35.600 €
17
2024
2.409.845
≈ 484.000 €
21.888
≈ 4400 €
14
2023
2.285.421
≈ 462.000 €
25.883
≈ 5230 €
13
2022
2.097.838
≈ 425.000 €
14.628
≈ 2970 €
13
2021
1.421.560
≈ 289.000 €
10.101
≈ 2050 €
17
2020
3.954.865
≈ 818.000 €
1.949
≈ 403 €
54
2019
6.937.426
≈ 1,46 Mln €
4.054
≈ 854 €
133
2018
7.347.423
≈ 1,58 Mln €
5.462
≈ 1170 €
146
2017
8.114.681
≈ 1,78 Mln €
7.467
≈ 1630 €
176
2016
9.143.266
≈ 2,04 Mln €
308
≈ 68,6 €
191
2015
7.887.895
≈ 1,77 Mln €
1.498
≈ 337 €
223
2014
9.234.813
≈ 2,08 Mln €
33.762
≈ 7600 €
242
2013
8.597.448
≈ 1,95 Mln €
54.639
≈ 12.400 €
249
2012
9.973.583
≈ 2,24 Mln €
49.156
≈ 11.000 €
260

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

1,7%

Indice di liquidità corrente

59,33

Rotazione degli attivi

0,28

Fatturato per dipendente

175.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAMRIC SA după CUI?

Cauți CUI 430784. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAMRIC SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAMRIC SA?

Datele de facturare sunt denumirea SAMRIC SA, CUI 430784, nr. Reg. Com. J1991000385404, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAMRIC SA în 2025?

SAMRIC SA (CUI 430784) a avut o marjă de profit net de 6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).