Torna alla ricerca

TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în satul Vorovești, comuna Miroslava, județul Iași. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 438.316 lei și un profit net de 181.650 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 43019759 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Iași #8849CAEN 7112 #5012

Informazioni generali

NomeTEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L.
CUI43019759
N. di registrazioneJ2020002086228
IndirizzoPăcii, 27, Sat Voroveşti, Comuna Miroslava, Iaşi
Codice CAEN principale7112
Data di registrazione08/09/2020
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
CHIRU CONSTANTINadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

438.000 RON

vs 329.000 RON

≈ 87.000 €

Profit net (2025)

182.000 RON

vs 132.000 RON

≈ 36.100 €

Capitaluri proprii (2025)

182.000 RON

vs 132.000 RON

≈ 36.100 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
438.316
≈ 87.000 €
181.650
≈ 36.100 €
1
2024
328.670
≈ 66.100 €
131.945
≈ 26.500 €
1
2023
228.587
≈ 46.200 €
87.346
≈ 17.700 €
1
2022
181.430
≈ 36.800 €
96.499
≈ 19.600 €
0
2021
97.320
≈ 19.800 €
8.907
≈ 1810 €
1
2020
34.200
≈ 7070 €
16.823
≈ 3480 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

41,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

1,42

Rotazione degli attivi

1,35

Fatturato per dipendente

438.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2023-11-21—
2022-07-012023-10-18Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43019759. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L., CUI 43019759, nr. Reg. Com. J2020002086228, sediu Sat Voroveşti, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L. în 2025?

TEHNIC CONSTRUCT LC S.R.L. (CUI 43019759) a avut o marjă de profit net de 41,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).