Torna alla ricerca

DENIS STUDIO STYLE SRL

Attiva

DENIS STUDIO STYLE SRL este o firmă înființată în anul 1992 cu sediul în București Sectorul 3. În anul 2024 cifra de afaceri a fost de 4340 lei și profitul net a fost de -1101 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 42634 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: București #131404CAEN 9604 #1562

Dati generali

NomeDENIS STUDIO STYLE SRL
CUI42634
N. di registrazioneJ1992022402409
IndirizzoStr. LIVIU REBREANU, 29, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Codice CAEN principale9622
Data di registrazione27/08/1992
Autorità fiscaleAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3900 RON

vs 4340 RON

≈ 774 €

Profit net (2025)

1510 RON

vs -1100 RON

≈ 300 €

Capitaluri proprii (2025)

4750 RON

vs 3240 RON

≈ 942 €

Angajați (2025)

—

2025

3900 RON

-10%față de 2024Profit net1510 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201212.700 RONProfit net: -2070 RON
201321.700 RONProfit net: 9620 RON
201422.100 RONProfit net: 10.700 RON
201518.400 RONProfit net: 7310 RON
201610.200 RONProfit net: 562 RON
20176600 RONProfit net: -3040 RON
20188000 RONProfit net: -2680 RON
201910.000 RONProfit net: -2080 RON
20205000 RONProfit net: -5670 RON
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -1430 RON
202216.100 RONProfit net: 14.500 RON
20235100 RONProfit net: 2330 RON
20244340 RONProfit net: -1100 RON
20253900 RONProfit net: 1510 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.900
≈ 774 €
1.511
≈ 300 €
—
2024
4.340
≈ 872 €
-1.101
≈ -221 €
—
2023
5.100
≈ 1030 €
2.331
≈ 471 €
—
2022
16.100
≈ 3260 €
14.464
≈ 2930 €
—
2021
—
-1.426
≈ -290 €
—
2020
5.000
≈ 1030 €
-5.674
≈ -1170 €
—
2019
10.000
≈ 2110 €
-2.082
≈ -439 €
1
2018
8.000
≈ 1720 €
-2.675
≈ -575 €
1
2017
6.600
≈ 1440 €
-3.037
≈ -665 €
1
2016
10.200
≈ 2270 €
562
≈ 125 €
1
2015
18.400
≈ 4140 €
7.312
≈ 1640 €
2
2014
22.050
≈ 4960 €
10.700
≈ 2410 €
2
2013
21.650
≈ 4900 €
9.624
≈ 2180 €
2
2012
12.650
≈ 2840 €
-2.072
≈ -465 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

38,7%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

31,8%

Indice di liquidità corrente

8,35

Rotazione degli attivi

0,72

Fatturato per dipendente

—

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DENIS STUDIO STYLE SRL după CUI?

Cauți CUI 42634. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DENIS STUDIO STYLE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DENIS STUDIO STYLE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DENIS STUDIO STYLE SRL, CUI 42634, nr. Reg. Com. J1992022402409, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DENIS STUDIO STYLE SRL în 2025?

DENIS STUDIO STYLE SRL (CUI 42634) a avut o marjă de profit net de 38,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).