Torna alla ricerca

ARRADESIGN S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

ARRADESIGN S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 550.485 lei și un profit net de 352.042 lei cu 1 angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 42549528 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Vâlcea #2890CAEN 6201 #4342

Informazioni generali

NomeARRADESIGN S.R.L.
CUI42549528
N. di registrazioneJ38/342/2020
IndirizzoOLTENI, 318, Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea
Codice CAEN principale6201
Data di registrazione27/05/2020
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
DRĂGAN RADUadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

469.000 RON

vs 550.000 RON

≈ 93.000 €

Profit net (2025)

342.000 RON

vs 352.000 RON

≈ 67.800 €

Capitaluri proprii (2025)

342.000 RON

vs 352.000 RON

≈ 67.900 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
468.661
≈ 93.000 €
341.837
≈ 67.800 €
1
2024
550.485
≈ 111.000 €
352.042
≈ 70.800 €
1
2023
590.569
≈ 119.000 €
537.216
≈ 109.000 €
2
2022
448.099
≈ 90.900 €
393.023
≈ 79.700 €
2
2021
246.492
≈ 50.100 €
186.074
≈ 37.800 €
1
2020
73.944
≈ 15.300 €
66.548
≈ 13.800 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

72,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

2,08

Rotazione degli attivi

0,72

Fatturato per dipendente

469.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2022-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARRADESIGN S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42549528. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARRADESIGN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARRADESIGN S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ARRADESIGN S.R.L., CUI 42549528, nr. Reg. Com. J38/342/2020, sediu Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARRADESIGN S.R.L. în 2025?

ARRADESIGN S.R.L. (CUI 42549528) a avut o marjă de profit net de 72,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).