Torna alla ricerca

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

Attiva

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 220.823 lei și un profit net de 131.655 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 42228927 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Cluj #21682CAEN 8220 #264

Informazioni generali

NomeBASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI42228927
N. di registrazioneJ2020000471123
IndirizzoSĂLICEA, 89T, Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj
Codice CAEN principale8220
Data di registrazione07/02/2020
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BASSO IOANAadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

226.000 RON

vs 221.000 RON

≈ 44.800 €

Profit net (2025)

83.000 RON

vs 132.000 RON

≈ 16.500 €

Capitaluri proprii (2025)

83.300 RON

vs 132.000 RON

≈ 16.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
225.560
≈ 44.800 €
83.027
≈ 16.500 €
1
2024
220.823
≈ 44.400 €
131.655
≈ 26.500 €
1
2023
188.932
≈ 38.200 €
83.861
≈ 17.000 €
1
2022
213.739
≈ 43.300 €
121.375
≈ 24.600 €
1
2021
169.876
≈ 34.500 €
92.316
≈ 18.800 €
1
2020
165.024
≈ 34.100 €
123.994
≈ 25.600 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 15 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

36,8%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,7%

Indice di liquidità corrente

0,84

Rotazione degli attivi

1,19

Fatturato per dipendente

226.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42228927. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L., CUI 42228927, nr. Reg. Com. J2020000471123, sediu Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42228927) a avut o marjă de profit net de 36,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).