Torna alla ricerca

CONSART SRL

AttivaRegistrata IVA

CONSART SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 575.928 lei și un profit net de 261.283 lei cu 3 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 42197 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: București #51258CAEN 8299 #2899

Dati generali

NomeCONSART SRL
CUI42197
N. di registrazioneJ1992022448409
IndirizzoB-dul GHEORGHE SINCAI, 2, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Codice CAEN principale8299
Data di registrazione27/08/1992
Autorità fiscaleAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC
DALLU CARMINAadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

410.000 RON

vs 576.000 RON

≈ 81.300 €

Profit net (2025)

66.500 RON

vs 261.000 RON

≈ 13.200 €

Capitaluri proprii (2025)

66.700 RON

vs 262.000 RON

≈ 13.200 €

Angajați (2025)

3

2025

410.000 RON

-29%față de 2024Profit net66.500 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012381.000 RONProfit net: 60.500 RON
2013317.000 RONProfit net: 53.800 RON
2014318.000 RONProfit net: 77.000 RON
2015349.000 RONProfit net: 104.000 RON
2016417.000 RONProfit net: 185.000 RON
2017457.000 RONProfit net: 157.000 RON
2018491.000 RONProfit net: 223.000 RON
2019528.000 RONProfit net: 254.000 RON
2020458.000 RONProfit net: 235.000 RON
2021486.000 RONProfit net: 267.000 RON
2022464.000 RONProfit net: 225.000 RON
2023533.000 RONProfit net: 230.000 RON
2024576.000 RONProfit net: 261.000 RON
2025410.000 RONProfit net: 66.500 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
409.788
≈ 81.300 €
66.455
≈ 13.200 €
3
2024
575.928
≈ 116.000 €
261.283
≈ 52.500 €
3
2023
533.339
≈ 108.000 €
229.882
≈ 46.500 €
3
2022
464.037
≈ 94.100 €
225.210
≈ 45.700 €
2
2021
485.636
≈ 98.700 €
266.800
≈ 54.200 €
3
2020
457.901
≈ 94.700 €
234.742
≈ 48.500 €
3
2019
528.059
≈ 111.000 €
253.773
≈ 53.500 €
4
2018
490.565
≈ 105.000 €
222.519
≈ 47.800 €
4
2017
457.336
≈ 100.000 €
157.119
≈ 34.400 €
6
2016
416.798
≈ 92.800 €
184.933
≈ 41.200 €
5
2015
348.914
≈ 78.500 €
103.975
≈ 23.400 €
5
2014
317.744
≈ 71.500 €
77.048
≈ 17.300 €
5
2013
317.458
≈ 71.800 €
53.825
≈ 12.200 €
7
2012
380.521
≈ 85.400 €
60.510
≈ 13.600 €
5

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

16,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,6%

Indice di liquidità corrente

1,23

Rotazione degli attivi

1,19

Fatturato per dipendente

137.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1998-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSART SRL după CUI?

Cauți CUI 42197. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSART SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSART SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSART SRL, CUI 42197, nr. Reg. Com. J1992022448409, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSART SRL în 2025?

CONSART SRL (CUI 42197) a avut o marjă de profit net de 16,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).