Torna alla ricerca

RANDAO S.R.L.

Attiva

RANDAO S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în satul Racovița, comuna Budești, județul Vâlcea. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 121.900 lei și un profit net de 52.270 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 41121328 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Vâlcea #6003CAEN 7020 #3325

Informazioni generali

NomeRANDAO S.R.L.
CUI41121328
N. di registrazioneJ2019000684385
IndirizzoSatul Nou, 92, Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea
Codice CAEN principale7020
Codici CAEN autorizzati46196310702082108299
Data di registrazione15/05/2019
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
MILITARU NICOLETAadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

122.000 RON

vs 28.300 RON

≈ 24.200 €

Profit net (2025)

52.300 RON

vs 2430 RON

≈ 10.400 €

Capitaluri proprii (2025)

53.000 RON

vs 6310 RON

≈ 10.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
121.900
≈ 24.200 €
52.270
≈ 10.400 €
1
2024
28.300
≈ 5690 €
2.425
≈ 487 €
1
2023
—
65
≈ 13,1 €
—
2022
2.631
≈ 534 €
144
≈ 29,2 €
—
2021
1.450
≈ 295 €
248
≈ 50,4 €
—
2020
—
-352
≈ -72,8 €
—
2019
10.010
≈ 2110 €
3.581
≈ 755 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

42,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

98,6%

Indice di liquidità corrente

9,78

Rotazione degli attivi

2,07

Fatturato per dipendente

122.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RANDAO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41121328. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RANDAO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RANDAO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RANDAO S.R.L., CUI 41121328, nr. Reg. Com. J2019000684385, sediu Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RANDAO S.R.L. în 2025?

RANDAO S.R.L. (CUI 41121328) a avut o marjă de profit net de 42,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).