Torna alla ricerca

ANZI SOFT SRL

AttivaRegistrata IVA

ANZI SOFT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 7.906.716 lei și un profit net de 844.588 lei cu 6 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 40900 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: București #12525CAEN 5829 #128

Dati generali

NomeANZI SOFT SRL
CUI40900
N. di registrazioneJ40/13859/1991
IndirizzoIntr. GR. ALEXANDRESCU, 10, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Codice CAEN principale5829
Data di registrazione14/11/1991
Autorità fiscaleAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,24 Mln RON

vs 7,91 Mln RON

≈ 841.000 €

Profit net (2025)

1,29 Mln RON

vs 845.000 RON

≈ 256.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,92 Mln RON

vs 1,73 Mln RON

≈ 381.000 €

Angajați (2025)

8

2025

4,24 Mln RON

-46%față de 2024Profit net1,29 Mln RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20122,95 Mln RONProfit net: -331.000 RON
20131,34 Mln RONProfit net: -602.000 RON
20141,46 Mln RONProfit net: 143.000 RON
20151,57 Mln RONProfit net: 563.000 RON
20163,45 Mln RONProfit net: 314.000 RON
20174,26 Mln RONProfit net: 749.000 RON
20181,95 Mln RONProfit net: 246.000 RON
20192,99 Mln RONProfit net: 699.000 RON
20201,03 Mln RONProfit net: 33.500 RON
20211,99 Mln RONProfit net: 444.000 RON
20224,77 Mln RONProfit net: 839.000 RON
20231,75 Mln RONProfit net: 263.000 RON
20247,91 Mln RONProfit net: 845.000 RON
20254,24 Mln RONProfit net: 1,29 Mln RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.238.827
≈ 841.000 €
1.287.924
≈ 256.000 €
8
2024
7.906.716
≈ 1,59 Mln €
844.588
≈ 170.000 €
6
2023
1.748.131
≈ 353.000 €
263.086
≈ 53.200 €
7
2022
4.766.475
≈ 967.000 €
839.059
≈ 170.000 €
9
2021
1.988.512
≈ 404.000 €
444.217
≈ 90.300 €
9
2020
1.026.204
≈ 212.000 €
33.485
≈ 6920 €
9
2019
2.991.403
≈ 630.000 €
699.102
≈ 147.000 €
10
2018
1.953.491
≈ 420.000 €
246.222
≈ 52.900 €
10
2017
4.262.471
≈ 933.000 €
749.160
≈ 164.000 €
10
2016
3.450.787
≈ 768.000 €
314.160
≈ 70.000 €
9
2015
1.568.218
≈ 353.000 €
562.595
≈ 127.000 €
9
2014
1.463.651
≈ 329.000 €
142.817
≈ 32.100 €
13
2013
1.344.389
≈ 304.000 €
-602.142
≈ -136.000 €
13
2012
2.950.964
≈ 662.000 €
-331.127
≈ -74.300 €
16

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

30,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

67%

Indice di liquidità corrente

2,38

Rotazione degli attivi

1,24

Fatturato per dipendente

530.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1994-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANZI SOFT SRL după CUI?

Cauți CUI 40900. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANZI SOFT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANZI SOFT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANZI SOFT SRL, CUI 40900, nr. Reg. Com. J40/13859/1991, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANZI SOFT SRL în 2025?

ANZI SOFT SRL (CUI 40900) a avut o marjă de profit net de 30,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).