KANDIA DULCE SA
KANDIA DULCE SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 5. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 291.174.758 lei și un profit net de 23.341.627 lei cu 442 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC
CUI: 401703 · Salute finanziaria
Posizione in classifica 2025: București #448CAEN 1082 #1
Dati generali
È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!
Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.
Inclusi gratis alla rivendicazione
Amministratori e rappresentanti
Fonte: ONRCIVA
Registrata ai fini IVA
Stato ONRC
Funcțiune
Stato
Contribuente attivo
IVA Divisa
Non applica l'IVA Divisa
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
291 Mln RON
≈ 57,8 Mln €
Profit net (2025)
23,3 Mln RON
≈ 4,63 Mln €
Capitaluri proprii (2025)
212 Mln RON
≈ 42 Mln €
Angajați (2025)
2025
291 Mln RON
| 2012 | 149 Mln RON | Profit net: -30,5 Mln RON |
|---|---|---|
| 2013 | 173 Mln RON | Profit net: -13,9 Mln RON |
| 2014 | 184 Mln RON | Profit net: -4,58 Mln RON |
| 2015 | 170 Mln RON | Profit net: -2,14 Mln RON |
| 2016 | 161 Mln RON | Profit net: 4 Mln RON |
| 2017 | 143 Mln RON | Profit net: 8,98 Mln RON |
| 2018 | 138 Mln RON | Profit net: 6,78 Mln RON |
| 2019 | 154 Mln RON | Profit net: 7,28 Mln RON |
| 2020 | 141 Mln RON | Profit net: 6,31 Mln RON |
| 2021 | 161 Mln RON | Profit net: 7,59 Mln RON |
| 2022 | 196 Mln RON | Profit net: 12,5 Mln RON |
| 2023 | 232 Mln RON | Profit net: 14,9 Mln RON |
| 2024 | 258 Mln RON | Profit net: 18,1 Mln RON |
| 2025 | 291 Mln RON | Profit net: 23,3 Mln RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 291.174.758 ≈ 57,8 Mln € | 23.341.627 ≈ 4,63 Mln € | 442 |
| 2024 | 258.175.977 ≈ 51,9 Mln € | 18.141.248 ≈ 3,65 Mln € | 431 |
| 2023 | 231.553.974 ≈ 46,8 Mln € | 14.860.843 ≈ 3 Mln € | 418 |
| 2022 | 195.753.061 ≈ 39,7 Mln € | 12.484.044 ≈ 2,53 Mln € | 413 |
| 2021 | 160.626.530 ≈ 32,6 Mln € | 7.591.678 ≈ 1,54 Mln € | 396 |
| 2020 | 141.443.629 ≈ 29,2 Mln € | 6.309.308 ≈ 1,3 Mln € | 432 |
| 2019 | 153.568.327 ≈ 32,4 Mln € | 7.277.510 ≈ 1,53 Mln € | 456 |
| 2018 | 138.470.674 ≈ 29,8 Mln € | 6.780.818 ≈ 1,46 Mln € | 445 |
| 2017 | 142.657.919 ≈ 31,2 Mln € | 8.977.750 ≈ 1,97 Mln € | 456 |
| 2016 | 161.423.950 ≈ 35,9 Mln € | 4.004.573 ≈ 892.000 € | 491 |
| 2015 | 169.800.797 ≈ 38,2 Mln € | -2.142.816 ≈ -482.000 € | 483 |
| 2014 | 183.974.883 ≈ 41,4 Mln € | -4.581.487 ≈ -1,03 Mln € | 493 |
| 2013 | 173.479.720 ≈ 39,3 Mln € | -13.851.729 ≈ -3,13 Mln € | 490 |
| 2012 | 148.801.234 ≈ 33,4 Mln € | -30.537.161 ≈ -6,85 Mln € | 536 |
Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indici finanziari 2025
Margine di profitto netto
8%
Rendimento del capitale proprio (ROE)
11%
Indice di liquidità corrente
1,05
Rotazione degli attivi
0,95
Fatturato per dipendente
659.000 RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Aziende con amministratori comuni
- GLOU ROMANIA SRL
Amministratore comune: DRAGOŞ MILITARU
- HEIDI CHOCOLAT SA
Amministratore comune: TOTH KRISZTINA
- KEX CONFECTIONERY S.A.
Amministratore comune: TOMASZ WOJCIECH BLAWAT
Periodi IVA
| Dal | Al | Dettagli |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma KANDIA DULCE SA după CUI?
Cauți CUI 401703. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KANDIA DULCE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru KANDIA DULCE SA?
Datele de facturare sunt denumirea KANDIA DULCE SA, CUI 401703, nr. Reg. Com. J1991000538404, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are KANDIA DULCE SA în 2025?
KANDIA DULCE SA (CUI 401703) a avut o marjă de profit net de 8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).