Torna alla ricerca

IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în satul Tulca, județul Bihor. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.504.979 lei și un profit net de 749.513 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 39521969 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #4251CAEN 6210 #1073

Informazioni generali

NomeIOVAN IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI39521969
N. di registrazioneJ2018001520058
IndirizzoTULCA, 129, Sat Tulca, Comuna Tulca, Bihor
Codice CAEN principale6210
Codici CAEN autorizzati620162026203620963116312
Data di registrazione21/06/2018
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
IOVAN ANDREI-FILIPadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,41 Mln RON

vs 1,5 Mln RON

≈ 279.000 €

Profit net (2025)

498.000 RON

vs 750.000 RON

≈ 98.900 €

Capitaluri proprii (2025)

499.000 RON

vs 750.000 RON

≈ 99.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.407.891
≈ 279.000 €
498.340
≈ 98.900 €
1
2024
1.504.979
≈ 303.000 €
749.513
≈ 151.000 €
1
2023
1.548.652
≈ 313.000 €
778.072
≈ 157.000 €
1
2022
1.294.166
≈ 262.000 €
347.403
≈ 70.400 €
1
2021
1.010.678
≈ 205.000 €
265.116
≈ 53.900 €
0
2020
912.052
≈ 189.000 €
277.758
≈ 57.400 €
0
2019
922.682
≈ 194.000 €
232.884
≈ 49.100 €
0
2018
544.236
≈ 117.000 €
205.521
≈ 44.200 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

35,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

0,91

Rotazione degli attivi

1,43

Fatturato per dipendente

1,41 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2018-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39521969. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L., CUI 39521969, nr. Reg. Com. J2018001520058, sediu Sat Tulca, Comuna Tulca, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39521969) a avut o marjă de profit net de 35,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).