Torna alla ricerca

OPEN TECHNOLOGIES SRL

AttivaRegistrata IVA

OPEN TECHNOLOGIES SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în sat Săbăreni, județul Giurgiu. Activitatea principală este realizarea de software la comandă, având o cifră de afaceri de 622.141 lei în anul 2025.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 38240230 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Giurgiu #1872CAEN 6201 #2765

Informazioni generali

NomeOPEN TECHNOLOGIES SRL
CUI38240230
N. di registrazioneJ2017000744526
IndirizzoBĂNICHII, 47, Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu
Codice CAEN principale6210
Codici CAEN autorizzati562156295829620163997112
Data di registrazione19.09.2017
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

622.000 RON

vs 628.000 RON

≈ 123.000 €

Profit net (2025)

239.000 RON

vs 376.000 RON

≈ 47.500 €

Capitaluri proprii (2025)

239.000 RON

vs 383.000 RON

≈ 47.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
622.141
≈ 123.000 €
239.224
≈ 47.500 €
1
2024
628.278
≈ 126.000 €
375.979
≈ 75.600 €
1
2023
374.176
≈ 75.600 €
176.597
≈ 35.700 €
1
2022
370.801
≈ 75.200 €
330.994
≈ 67.100 €
1
2021
289.631
≈ 58.900 €
259.854
≈ 52.800 €
—
2020
285.044
≈ 58.900 €
262.884
≈ 54.300 €
—
2019
170.141
≈ 35.900 €
142.188
≈ 30.000 €
—
2018
151.306
≈ 32.500 €
145.970
≈ 31.400 €
—
2017
64.643
≈ 14.200 €
62.122
≈ 13.600 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

38,5%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

1,42

Rotazione degli attivi

1,09

Fatturato per dipendente

622.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2022-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OPEN TECHNOLOGIES SRL după CUI?

Cauți CUI 38240230. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OPEN TECHNOLOGIES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OPEN TECHNOLOGIES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OPEN TECHNOLOGIES SRL, CUI 38240230, nr. Reg. Com. J2017000744526, sediu Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OPEN TECHNOLOGIES SRL în 2025?

OPEN TECHNOLOGIES SRL (CUI 38240230) a avut o marjă de profit net de 38,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).