Torna alla ricerca

LUPU MEDSERV SRL

Attiva

LUPU MEDSERV SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 8621, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 635.701 lei cu un profit net de 458.938 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 38094975 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Cluj #10740CAEN 8621 #898

Informazioni generali

NomeLUPU MEDSERV SRL
CUI38094975
N. di registrazioneJ2017005290123
IndirizzoUNIRII, 9B, Municipiul Dej, Cluj
Codice CAEN principale8622
Data di registrazione11/08/2017
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

636.000 RON

vs 612.000 RON

≈ 126.000 €

Profit net (2025)

459.000 RON

vs 460.000 RON

≈ 91.100 €

Capitaluri proprii (2025)

459.000 RON

vs 460.000 RON

≈ 91.100 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
635.701
≈ 126.000 €
458.938
≈ 91.100 €
2
2024
611.556
≈ 123.000 €
460.106
≈ 92.500 €
2
2023
509.014
≈ 103.000 €
401.072
≈ 81.100 €
2
2022
361.086
≈ 73.200 €
252.964
≈ 51.300 €
2
2021
347.453
≈ 70.600 €
264.077
≈ 53.700 €
2
2020
321.920
≈ 66.600 €
170.006
≈ 35.100 €
2
2019
238.333
≈ 50.200 €
154.405
≈ 32.500 €
2
2018
114.040
≈ 24.500 €
52.210
≈ 11.200 €
1
2017
32.411
≈ 7100 €
13.252
≈ 2900 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

72,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

3,96

Rotazione degli attivi

0,82

Fatturato per dipendente

318.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUPU MEDSERV SRL după CUI?

Cauți CUI 38094975. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUPU MEDSERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUPU MEDSERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUPU MEDSERV SRL, CUI 38094975, nr. Reg. Com. J2017005290123, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUPU MEDSERV SRL în 2025?

LUPU MEDSERV SRL (CUI 38094975) a avut o marjă de profit net de 72,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).