Torna alla ricerca

CONANT ENGINEERING SRL

AttivaRegistrata IVA

CONANT ENGINEERING SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Valea Ursului, comuna Miroslava, județul Iași. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 434.690 lei cu un profit net de 189.866 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 38031152 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Iași #8896CAEN 7112 #5050

Informazioni generali

NomeCONANT ENGINEERING SRL
CUI38031152
N. di registrazioneJ2017002536224
IndirizzoPLOPILOR, 32A, Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi
Codice CAEN principale7112
Codici CAEN autorizzati7020711171127120721074128299
Data di registrazione26/07/2017
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

435.000 RON

vs 372.000 RON

≈ 86.300 €

Profit net (2025)

190.000 RON

vs 185.000 RON

≈ 37.700 €

Capitaluri proprii (2025)

190.000 RON

vs 219.000 RON

≈ 37.700 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
434.690
≈ 86.300 €
189.866
≈ 37.700 €
1
2024
371.891
≈ 74.800 €
184.869
≈ 37.200 €
1
2023
212.254
≈ 42.900 €
77.417
≈ 15.700 €
1
2022
144.005
≈ 29.200 €
96.804
≈ 19.600 €
1
2021
269.166
≈ 54.700 €
207.738
≈ 42.200 €
1
2020
125.160
≈ 25.900 €
76.494
≈ 15.800 €
1
2019
289.573
≈ 61.000 €
241.094
≈ 50.800 €
1
2018
255.240
≈ 54.800 €
171.191
≈ 36.800 €
—
2017
65.505
≈ 14.300 €
55.812
≈ 12.200 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

43,7%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

0,65

Rotazione degli attivi

1,27

Fatturato per dipendente

435.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONANT ENGINEERING SRL după CUI?

Cauți CUI 38031152. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONANT ENGINEERING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONANT ENGINEERING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONANT ENGINEERING SRL, CUI 38031152, nr. Reg. Com. J2017002536224, sediu Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONANT ENGINEERING SRL în 2025?

CONANT ENGINEERING SRL (CUI 38031152) a avut o marjă de profit net de 43,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).