Torna alla ricerca

RESOURCE NETWORK S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

RESOURCE NETWORK S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Arva, comuna Valea Călugărească, județul Prahova. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7020 pentru consultanță în afaceri și management.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 37838732 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Prahova #6575CAEN 7020 #1168

Dati generali

NomeRESOURCE NETWORK S.R.L.
CUI37838732
N. di registrazioneJ2019002400293
Indirizzo57, Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova
Codice CAEN principale7020
Data di registrazione16/07/2019
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

578.000 RON

vs 362.000 RON

≈ 115.000 €

Profit net (2025)

350.000 RON

vs 262.000 RON

≈ 69.600 €

Capitaluri proprii (2025)

351.000 RON

vs 262.000 RON

≈ 69.600 €

Angajați (2025)

0

2025

578.000 RON

+60%față de 2024Profit net350.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20178160 RONProfit net: -4320 RON
201823.300 RONProfit net: 21.800 RON
20193000 RONProfit net: -13.800 RON
20203000 RONProfit net: -1090 RON
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -437 RON
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -661 RON
2023Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -1530 RON
2024362.000 RONProfit net: 262.000 RON
2025578.000 RONProfit net: 350.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
578.399
≈ 115.000 €
350.478
≈ 69.600 €
0
2024
362.103
≈ 72.800 €
261.792
≈ 52.600 €
—
2023
—
-1.528
≈ -309 €
—
2022
—
-661
≈ -134 €
—
2021
—
-437
≈ -88,8 €
—
2020
3.000
≈ 620 €
-1.091
≈ -226 €
—
2019
3.000
≈ 632 €
-13.847
≈ -2920 €
—
2018
23.258
≈ 5000 €
21.794
≈ 4680 €
—
2017
8.158
≈ 1790 €
-4.322
≈ -946 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

60,6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

10,64

Rotazione degli attivi

1,5

Fatturato per dipendente

—

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESOURCE NETWORK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37838732. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RESOURCE NETWORK S.R.L., CUI 37838732, nr. Reg. Com. J2019002400293, sediu Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESOURCE NETWORK S.R.L. în 2025?

RESOURCE NETWORK S.R.L. (CUI 37838732) a avut o marjă de profit net de 60,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).