Torna alla ricerca

A&I PROUD CONSTRUCT SRL

AttivaRegistrata IVA

A&I PROUD CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Șimian, județul Mehedinți. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.971.485 lei și un profit net de 1.675.967 lei cu 5 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 37718213 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Mehedinți #115CAEN 4221 #102

Informazioni generali

NomeA&I PROUD CONSTRUCT SRL
CUI37718213
N. di registrazioneJ2017000393256
IndirizzoPandurilor, 74, Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi
Codice CAEN principale4221
Data di registrazione08/06/2017
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,97 Mln RON

vs 6 Mln RON

≈ 1,78 Mln €

Profit net (2025)

1,68 Mln RON

vs 2,57 Mln RON

≈ 333.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,68 Mln RON

vs 2,57 Mln RON

≈ 333.000 €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8.971.485
≈ 1,78 Mln €
1.675.967
≈ 333.000 €
5
2024
6.001.921
≈ 1,21 Mln €
2.567.468
≈ 516.000 €
8
2023
2.024.475
≈ 409.000 €
343.213
≈ 69.400 €
11
2022
2.349.376
≈ 476.000 €
473.338
≈ 96.000 €
9
2021
1.384.378
≈ 281.000 €
304.867
≈ 62.000 €
6
2020
770.141
≈ 159.000 €
336.188
≈ 69.500 €
6
2019
490.344
≈ 103.000 €
224.263
≈ 47.300 €
4
2018
477.330
≈ 103.000 €
102.895
≈ 22.100 €
7
2017
233.060
≈ 51.000 €
188.066
≈ 41.200 €
3

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

18,7%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

100%

Indice di liquidità corrente

1,37

Rotazione degli attivi

1,77

Fatturato per dipendente

1,79 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2018-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma A&I PROUD CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 37718213. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru A&I PROUD CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru A&I PROUD CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea A&I PROUD CONSTRUCT SRL, CUI 37718213, nr. Reg. Com. J2017000393256, sediu Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are A&I PROUD CONSTRUCT SRL în 2025?

A&I PROUD CONSTRUCT SRL (CUI 37718213) a avut o marjă de profit net de 18,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).