Torna alla ricerca

CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL

AttivaRegistrata IVA

CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Bran, comuna Bran, județul Brașov. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.909.503 lei și un profit net de 1.013.205 lei cu 4 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 37165784 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Brașov #4576CAEN 5590 #195

Informazioni generali

NomeCENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL
CUI37165784
N. di registrazioneJ2017000459080
IndirizzoIOAN CLINCIU, 13, Sat Bran, Comuna Bran, Braşov
Codice CAEN principale5590
Codici CAEN autorizzati552055905611
Data di registrazione07/03/2017
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,22 Mln RON

vs 1,91 Mln RON

≈ 243.000 €

Profit net (2025)

149.000 RON

vs 1,01 Mln RON

≈ 29.600 €

Capitaluri proprii (2025)

1,82 Mln RON

vs 2,05 Mln RON

≈ 362.000 €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.222.173
≈ 243.000 €
149.231
≈ 29.600 €
4
2024
1.909.503
≈ 384.000 €
1.013.205
≈ 204.000 €
4
2023
1.883.601
≈ 381.000 €
1.035.015
≈ 209.000 €
5
2022
2.572.096
≈ 522.000 €
1.593.669
≈ 323.000 €
7
2021
1.028.917
≈ 209.000 €
695.557
≈ 141.000 €
6
2020
718.971
≈ 149.000 €
336.522
≈ 69.600 €
4
2019
1.938.687
≈ 409.000 €
1.260.903
≈ 266.000 €
1
2018
1.250.887
≈ 269.000 €
184.301
≈ 39.600 €
5
2017
606.162
≈ 133.000 €
309.115
≈ 67.700 €
3

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

12,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

8,2%

Indice di liquidità corrente

1,52

Rotazione degli attivi

0,55

Fatturato per dipendente

306.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2017-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL după CUI?

Cauți CUI 37165784. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL, CUI 37165784, nr. Reg. Com. J2017000459080, sediu Sat Bran, Comuna Bran, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL în 2025?

CENTRUL DE AGREMENT LA VÂLTOARE BRAN SRL (CUI 37165784) a avut o marjă de profit net de 12,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).