Torna alla ricerca

ACCOUNTING 4 ALL SRL

Attiva

ACCOUNTING 4 ALL SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în sat Popești, comuna Baciu, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 330.551 lei și un profit net de 244.186 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 36846168 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Cluj #16853CAEN 6920 #3648

Informazioni generali

NomeACCOUNTING 4 ALL SRL
CUI36846168
N. di registrazioneJ2016004383124
IndirizzoPOPEŞTI, 162D, Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj
Codice CAEN principale6920
Data di registrazione16/12/2016
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

331.000 RON

vs 296.000 RON

≈ 65.600 €

Profit net (2025)

244.000 RON

vs 179.000 RON

≈ 48.500 €

Capitaluri proprii (2025)

244.000 RON

vs 203.000 RON

≈ 48.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
330.551
≈ 65.600 €
244.186
≈ 48.500 €
1
2024
295.722
≈ 59.400 €
178.839
≈ 36.000 €
1
2023
285.696
≈ 57.800 €
154.478
≈ 31.200 €
1
2022
297.438
≈ 60.300 €
230.958
≈ 46.800 €
1
2021
238.927
≈ 48.600 €
196.252
≈ 39.900 €
1
2020
118.727
≈ 24.500 €
86.064
≈ 17.800 €
1
2019
75.341
≈ 15.900 €
44.038
≈ 9280 €
1
2018
175.792
≈ 37.800 €
126.722
≈ 27.200 €
1
2017
182.835
≈ 40.000 €
161.296
≈ 35.300 €
1
2016
29.730
≈ 6620 €
28.838
≈ 6420 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

73,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

1,55

Rotazione degli attivi

0,48

Fatturato per dipendente

331.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACCOUNTING 4 ALL SRL după CUI?

Cauți CUI 36846168. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACCOUNTING 4 ALL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACCOUNTING 4 ALL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ACCOUNTING 4 ALL SRL, CUI 36846168, nr. Reg. Com. J2016004383124, sediu Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACCOUNTING 4 ALL SRL în 2025?

ACCOUNTING 4 ALL SRL (CUI 36846168) a avut o marjă de profit net de 73,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).