INSALT SRL
INSALT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 4. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 5829 pentru editarea altor produse software.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC
CUI: 367075 · Salute finanziaria
Posizione in classifica 2025: București #93155CAEN 5829 #733
Dati generali
È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!
Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.
Inclusi gratis alla rivendicazione
Amministratori e rappresentanti
Fonte: ONRCIVA
Registrata ai fini IVA
Stato ONRC
Funcțiune
Stato
Contribuente attivo
IVA Divisa
Non applica l'IVA Divisa
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
121.000 RON
≈ 24.000 €
Profit net (2025)
3520 RON
≈ 699 €
Capitaluri proprii (2025)
-90.800 RON
≈ -18.000 €
Angajați (2025)
2025
121.000 RON
| 2012 | 64.700 RON | Profit net: -9070 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 65.400 RON | Profit net: -4870 RON |
| 2014 | 74.200 RON | Profit net: 7790 RON |
| 2015 | 82.800 RON | Profit net: 12.400 RON |
| 2016 | 80.200 RON | Profit net: -16.400 RON |
| 2017 | 91.800 RON | Profit net: -35.700 RON |
| 2018 | 91.800 RON | Profit net: -31.900 RON |
| 2019 | 92.300 RON | Profit net: -38.600 RON |
| 2020 | 85.100 RON | Profit net: -29.700 RON |
| 2021 | 97.300 RON | Profit net: 5030 RON |
| 2022 | 97.300 RON | Profit net: 14.700 RON |
| 2023 | 122.000 RON | Profit net: 31.000 RON |
| 2024 | 105.000 RON | Profit net: -5950 RON |
| 2025 | 121.000 RON | Profit net: 3520 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 121.067 ≈ 24.000 € | 3.524 ≈ 699 € | 1 |
| 2024 | 105.387 ≈ 21.200 € | -5.953 ≈ -1200 € | 1 |
| 2023 | 122.353 ≈ 24.700 € | 31.002 ≈ 6270 € | 1 |
| 2022 | 97.311 ≈ 19.700 € | 14.732 ≈ 2990 € | 1 |
| 2021 | 97.311 ≈ 19.800 € | 5.027 ≈ 1020 € | 1 |
| 2020 | 85.146 ≈ 17.600 € | -29.739 ≈ -6150 € | 1 |
| 2019 | 92.269 ≈ 19.400 € | -38.556 ≈ -8130 € | 1 |
| 2018 | 91.765 ≈ 19.700 € | -31.885 ≈ -6850 € | 1 |
| 2017 | 91.765 ≈ 20.100 € | -35.714 ≈ -7820 € | 1 |
| 2016 | 80.158 ≈ 17.800 € | -16.445 ≈ -3660 € | 1 |
| 2015 | 82.782 ≈ 18.600 € | 12.430 ≈ 2800 € | 1 |
| 2014 | 74.158 ≈ 16.700 € | 7.785 ≈ 1750 € | 1 |
| 2013 | 65.403 ≈ 14.800 € | -4.870 ≈ -1100 € | 1 |
| 2012 | 64.706 ≈ 14.500 € | -9.074 ≈ -2040 € | 1 |
Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indici finanziari 2025
Margine di profitto netto
2,9%
Rendimento del capitale proprio (ROE)
—
Indice di liquidità corrente
0,1
Rotazione degli attivi
4,54
Fatturato per dipendente
121.000 RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Stesso indirizzo
Periodi IVA
| Dal | Al | Dettagli |
|---|---|---|
| 1999-01-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma INSALT SRL după CUI?
Cauți CUI 367075. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INSALT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru INSALT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea INSALT SRL, CUI 367075, nr. Reg. Com. J40/15147/1991, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are INSALT SRL în 2025?
INSALT SRL (CUI 367075) a avut o marjă de profit net de 2,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).