Torna alla ricerca

ANDENT COM SRL

Attiva

ANDENT COM SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Pitești. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.484.590 lei și un profit net de 862.889 lei cu 17 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 3548149 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Argeș #1526CAEN 8623 #246

Informazioni generali

NomeANDENT COM SRL
CUI3548149
N. di registrazioneJ1993000469038
IndirizzoStr. FINTINII, 11, Municipiul Piteşti, Argeş
Codice CAEN principale8623
Codici CAEN autorizzati3250862286238690
Data di registrazione22/02/1993
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,48 Mln RON

vs 3,03 Mln RON

≈ 890.000 €

Profit net (2025)

863.000 RON

vs 464.000 RON

≈ 171.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,11 Mln RON

vs 711.000 RON

≈ 220.000 €

Angajați (2025)

17
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.484.590
≈ 890.000 €
862.889
≈ 171.000 €
17
2024
3.025.425
≈ 608.000 €
463.766
≈ 93.200 €
22
2023
2.243.808
≈ 454.000 €
250.818
≈ 50.700 €
22
2022
3.286.541
≈ 666.000 €
1.225.299
≈ 248.000 €
25
2021
3.004.624
≈ 611.000 €
1.080.550
≈ 220.000 €
23
2020
2.229.767
≈ 461.000 €
781.642
≈ 162.000 €
21
2019
2.924.181
≈ 616.000 €
1.138.075
≈ 240.000 €
28
2018
2.016.238
≈ 433.000 €
464.359
≈ 99.800 €
33
2017
1.980.374
≈ 434.000 €
605.156
≈ 132.000 €
34
2016
2.080.753
≈ 463.000 €
503.719
≈ 112.000 €
33
2015
1.837.624
≈ 413.000 €
681.426
≈ 153.000 €
28
2014
829.547
≈ 187.000 €
5.515
≈ 1240 €
30
2013
806.024
≈ 182.000 €
2.111
≈ 478 €
31
2012
811.583
≈ 182.000 €
13.629
≈ 3060 €
4

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

19,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

77,8%

Indice di liquidità corrente

1,13

Rotazione degli attivi

2,02

Fatturato per dipendente

264.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDENT COM SRL după CUI?

Cauți CUI 3548149. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDENT COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDENT COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDENT COM SRL, CUI 3548149, nr. Reg. Com. J1993000469038, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDENT COM SRL în 2025?

ANDENT COM SRL (CUI 3548149) a avut o marjă de profit net de 19,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).