Torna alla ricerca

LARY FOOD SRL

AttivaRegistrata IVA

LARY FOOD SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în sat Remuș, comuna Frătești, județul Giurgiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.251.412 lei și un profit net de 265.343 lei cu 5 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 34607270 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Giurgiu #542CAEN 4711 #2803

Informazioni generali

NomeLARY FOOD SRL
CUI34607270
N. di registrazioneJ2015000338523
IndirizzoBUCUREŞTI, 142, Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu
Codice CAEN principale4711
Codici CAEN autorizzati471147214722
Data di registrazione04/06/2015
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
GRAPĂ EUGENadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,25 Mln RON

vs 2,71 Mln RON

≈ 645.000 €

Profit net (2025)

265.000 RON

vs 177.000 RON

≈ 52.700 €

Capitaluri proprii (2025)

200 RON

vs 200 RON

≈ 39,7 €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.251.412
≈ 645.000 €
265.343
≈ 52.700 €
5
2024
2.714.713
≈ 546.000 €
176.970
≈ 35.600 €
5
2023
2.606.702
≈ 527.000 €
356.109
≈ 72.000 €
5
2022
2.439.316
≈ 495.000 €
152.628
≈ 30.900 €
6
2021
1.852.952
≈ 377.000 €
251.932
≈ 51.200 €
6
2020
1.724.265
≈ 356.000 €
258.837
≈ 53.500 €
5
2019
1.683.049
≈ 355.000 €
241.366
≈ 50.900 €
5
2018
1.599.015
≈ 344.000 €
136.089
≈ 29.200 €
5
2017
1.619.867
≈ 355.000 €
232.447
≈ 50.900 €
4
2016
315.418
≈ 70.200 €
44.065
≈ 9810 €
3
2015
—
-2.812
≈ -633 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

8,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

132.671,5%

Indice di liquidità corrente

0,78

Rotazione degli attivi

11,96

Fatturato per dipendente

650.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2017-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LARY FOOD SRL după CUI?

Cauți CUI 34607270. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LARY FOOD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LARY FOOD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LARY FOOD SRL, CUI 34607270, nr. Reg. Com. J2015000338523, sediu Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LARY FOOD SRL în 2025?

LARY FOOD SRL (CUI 34607270) a avut o marjă de profit net de 8,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).